هفته دفاع مقدس
1396/04/24 10:01:00
سرویس اقتصادی
اسدی کرم:

فشار بازپرداخت تسهیلات بانکی بر دوش تولید کنندگان چرم/آسیب واردات بی‌رویه به میزان کالای قاچاق است

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه باید مقابله با واردات بی‌رویه واردات کالا را در کنار واردات کالای قاچاق قرار بگیرد، گفت: بیشتر تولید کنندگان صنعت چرم کشور زیر بار فشار بازپرداخت تسهیلات بانکی هستند.
فشار بازپرداخت تسهیلات بانکی بر دوش تولید کنندگان چرم/آسیب واردات بی‌رویه به میزان کالای قاچاق است عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس با بیان اینکه باید مقابله با واردات بی‌رویه واردات کالا را در کنار واردات کالای قاچاق قرار بگیرد، گفت: بیشتر تولید کنندگان صنعت چرم کشور زیر بار فشار بازپرداخت تسهیلات بانکی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611103864480050.jpg فشار,بازپرداخت,تسهیلات,بانکی,بر,دوش,تولید,کنندگان,چرم/آسیب,واردات,بی‌رویه,به,میزان,کالای,قاچاق,است Icana

علی اسدی کرم در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشکلات صنعت چرم و تولیدکنندگان مصنوعات چرمی کشور، اظهارداشت: مشکلات صنعت چرم همانند مشکل واردات کالای قاچاق به کشور است.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکل واردات بی‌رویه مصنوعات چرمی به کشور نیز باید در کنار واردات قاچاق کالا مورد بررسی قرار بگیرد، گفت: مبارزه جدی باید با کالای قاچاق صورت گیرد تا بتوانیم مشکلات صنعت چرم و دیگر صنایع کشور را حل کنیم.

اسدی کرم با اشاره به اینکه  باید از ورود چرم و مصنوعات  چرمی به کشور در راستای تقویت صنعت چرم کشور جلوگیری کرد، اضافه کرد: افراد زیادی در کشور به دنبال دریافت مجوز راه‌اندازی کارخانه‌های فرآوری چرم بودند اما با بروز مشکلات در این صنایع فعالیت‌ آنها متوقف و علاوه بر این استفاده نادرست از تسهیلات بانکی دریافت شده به منظور راه اندازی کازخانه‌ها در مسیرهای دیگر نیز برای تولید کنندگان مشکل آفرین شده است.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه عده‌ای در استان کرمان نیز اقدام به دریافت تسهیلات بانکی کردند، اما متاسفانه نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند و زیر بار و فشار باز پرداخت تسهیلات بانکی رفتند، خاطرنشان کرد: بایستی تیم قوی و کارشناسی تشکیل شود تا واحدهای تولیدی دارای مجوز‌را با کارهای کارشناسی شده به چرخه تولید بازگردانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet