هفته دفاع مقدس
1396/04/21 09:10:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورابراهیمی:

کابینه دوازدهم با رویکرد رفع مشکلات اقتصادی بسته شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آماده شدن کشور برای ورود به دوره فعالیت دولت دوازدهم، گفت: بهتر است رئیس جمهوری با اولویت رفع مسایل و مشکلات اقتصادی ترکیب کابینه جدید را مشخص کند.
کابینه دوازدهم با رویکرد رفع مشکلات اقتصادی بسته شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آماده شدن کشور برای ورود به دوره فعالیت دولت دوازدهم، گفت: بهتر است رئیس جمهوری با اولویت رفع مسایل و مشکلات اقتصادی ترکیب کابینه جدید را مشخص کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108991880922.jpg کابینه,دوازدهم,با,رویکرد,رفع,مشکلات,اقتصادی,بسته,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی در جلسه دیدار با منتخبان شورای اسلامی شهرهای نوشهر، چالوس و کلاردشت در نوشهر همچنین بر ضرورت جوانگرایی در کابینه دوازدهم تاکید کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، گفت: جوانان در اجرای بهتر وظایف با توجه به شرایط جسمی، فکری و ریسک پذیری بهتر و موفق تر خواهند بود.

توقف فعالیت موسسات غیرمجاز مالی

این نماینده مجلس با اشاره به فعالیت موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز ، از مسئولان بانک مرکزی خواست حداکثر تا نیمه دوم امسال فعالیت این موسسات را متوقف کنند.

پور ابراهیمی گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته از سوی مجلس شواری اسلامی باید هرچه زودتر موسسات غیر مجاز مالی واعتباری که به ریشه اقتصاد کشور لطمه می زنند مشخص و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: پرداخت سودهای غیرواقعی از سوی موسسات مالی و اعتباری غیر مجاز برای جذب سپرده مردم در چند سال گذشته نشان از ضعف نظارتی بر این موسسات دارد.

حل مشکلات اقتصادی، اولویت اول

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مسایل اقتصادی را اولویت نخست کشور اعلام کرد و گفت: امروز توجه به حوزه اقتصاد هم مورد تاکید رهبری بوده و هم مطالبات نخست مردم و مسئولان است.

به گزارش ایرنا، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، افزود: تنها راهکار اقتصادی کشور حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است و در این راستا باید مسئولان و مردم با بهره گیری از ظرفیت های موجود مشکلات اقتصادی را رفع کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet