شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موگرینی:

برجام باید توسط همۀ طرف‌ها به طور کامل اجرا شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد که این اتحادیه اطمینان می‌یابد که همۀ طرف‌های توافق هسته‌ای با ایران، آن را بطور کامل اجرا خواهند کرد.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 09:17
برجام باید توسط همۀ طرف‌ها به طور کامل اجرا شود مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد که این اتحادیه اطمینان می‌یابد که همۀ طرف‌های توافق هسته‌ای با ایران، آن را بطور کامل اجرا خواهند کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/112663.jpg برجام,باید,توسط,همۀ,طرف‌ها,به,طور,کامل,اجرا,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اسپوتنیک، فدریکا موگرینی در نشست خبری مشترک با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه، اعلام کرد: ما تعهد مشترک خود را برای اجرای کامل توافق هسته‌ای ایران تکرار کردیم.

موگرینی در این نشست خبری اظهار کرد: در آمریکا یک بررسی مجدد درباره برجام در جریان است. ما به این امر (بازنگری برجام) احترام می‌گذاریم ولی باید به صراحت اعلام کنم توافق هسته‌ای ایران به یک کشور خاص تعلق ندارد و متعلق به جامعه جهانی است.

وی تصریح کرد: شورای امنیت سازمان ملل با صدور یک قطعنامه، توافق هسته‌ای ایران را تأیید کرده و این یعنی ادامه اجرای بخش هسته‌ای توافق و همچنین ادامۀ برداشته شدن تحریم‌ها و ادامه افزایش تعامل همه‌‌جانبه ایران با جهان.

موگرینی خاطرنشان کرد: ما در ادامه تعامل با ایران و اجرای برجام، منافع امنیتی و اقتصادی داریم و از اجرای تمام جوانب توافق هسته‌ای ایران اطمینان حاصل خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا؛ مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود: سرمایه‌گذاری و تجارت با ایران، افزایشی دو رقمی داشته و این امر ادامه خواهد داشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000