هفته دفاع مقدس
1396/04/21 09:42:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نجفی:

کابینه دوازدهم متناسب با اهداف ترسیم شده برای مردم تعیین شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد که کابینه دوازدهم باید با داشتن شایستگی و قابلیت عملیاتی و اجرایی بالا اهداف ترسیم شده رئیس‌جمهور برای مردم در انتخابات را اجرایی کند.
کابینه دوازدهم متناسب با اهداف ترسیم شده برای مردم تعیین شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تاکید کرد که کابینه دوازدهم باید با داشتن شایستگی و قابلیت عملیاتی و اجرایی بالا اهداف ترسیم شده رئیس‌جمهور برای مردم در انتخابات را اجرایی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101093269830.jpg کابینه,دوازدهم,متناسب,با,اهداف,ترسیم,شده,برای,مردم,تعیین,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا نجفی با تاکید بر اینکه «رئیس‌جمهور باید در انتخاب کابینه دوازدهم براساس وعده‌هایش به مردم عمل کند» گفت: رئیس جمهور در انتخابات، اهداف، برنامه‌ها و وعده‌هایی را با مردم در میان گذاشت که انتظار می‌رود کابینه‌ای را تشکیل دهد که متناسب با این اهداف، برنامه‌ها و وعده‌ها باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: کابینه دوازدهم باید از افرادی تشکیل شود که از لحاظ ذهنی، فکری و ساختار شخصیتی و سوابق و پیشینه افراد متناسب با برنامه‌های دولت در دوره انتخابات باشد. افرادی که دارای قابلیت‌های اجرایی بالا و ساماندهی و پشتیبانی کردن اهداف و به مرحله اجرا در آوردن آن باشند تا بتوانند از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های خود به بهترین نحو استفاده کنند چون در غیر این صورت ممکن است برنامه‌ها و اهداف رئیس جمهور پیاده سازی نشود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم توضیح داد: اگر کابینه دوازدهم پیوستگی و وابستگی عمیقی با اهداف ترسیم شده دولت نداشته باشد و یا با توان اجرایی کم خدایی نکرده از نقاط ضعف و آسیب پذیری به لحاظ عملکرد گذشته‌شان برخوردار باشند، نمی‌توانند ماموریت‌ها و مسئولیت‌ها را به بهترین نحو انجام دهند که نتیجه آن عمل نشدن به بخشی از مطالبات مردم است.

وی تاکید کرد: کابینه دوازدهم باید نسبت وثیق،‌ شایسته و با قابلیت عملیاتی و اجرایی متناسب با اهداف ترسیم شده برای مردم در انتخابات داشته باشند که به نظرم این ویژگی را کابینه یازدهم به تنهایی نداشت.

نجفی افزود: بخشی از وزارتخانه‌ها در دولت یازدهم به خصوص وزارتخانه‌های حوزه‌های اثرگذار در بخش اقتصاد چنین ویژگی‌هایی را نداشتند که به همین دلیل برخی از امور به سرانجام نرسید. انتظار می‌رود دولت دوازدهم باورهای عمیق‌تر و تعهد بیشتری نسبت به انجام وعده های رئیس جمهور به مردم و انجام برنامه‌هایش به خصوص در امور راهبردی داشته باشد.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: کابینه دوازدهم باید با اجرایی کردن برنامه‌ها ضعف‌های کابینه یازدهم را به نقاط قوت تبدیل کند که امیدواریم این اتفاق بیفتد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet