هفته دفاع مقدس
1396/04/21 10:04:50
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ملکی:

عرضه خودرو با کیفیت، معطوف به ارائه خدمات پس از فروش مطلوب است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: نقش شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودرو باید کمرنگ و وظیفه قیمت گذاری در صنعت خودروسازی که بیشترین تاثیر را در رشد اقتصادی کشور دارد به بازار محول شود.
عرضه خودرو با کیفیت، معطوف به ارائه خدمات پس از فروش مطلوب است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: نقش شورای رقابت در قیمت‌گذاری خودرو باید کمرنگ و وظیفه قیمت گذاری در صنعت خودروسازی که بیشترین تاثیر را در رشد اقتصادی کشور دارد به بازار محول شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108056030218.jpg عرضه,خودرو,با,کیفیت،,معطوف,به,ارائه,خدمات,پس,از,فروش,مطلوب,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی افزود: البته در حال حاضر تا حدودی قیمت گذاری خودرو بر عهده بازار است  و بر اساس کیفیت خودروها، سطح قیمتی آنها تعیین می گردد.

نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: تولید و عرضه خودروی با کیفیت معطوف به ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و مناسب است و ارتقای آن مستلزم استفاده از قطعات استاندارد است.

وی با تاکید بر اینکه قیمت گذاری خودرو باید بر اساس سطح کیفی آن تعیین گردد، خاطرنشان کرد: در قانون عرضه و تقاضای صنعت خودروسازی توجه ویژه ای به مسئله کیفیت و خدمات پس از فروش خودرو می شود و در صورتی که بازار تعیین کننده قیمت نهایی خودرو باشد به نفع مصرف کنندگان خواهد بود.

وی با اشاره به اهمیت ارتقای سطح کیفی خودروهای داخلی اظهار داشت : بهبود مستمر در وضعیت تولید صنعت خودروسازی از طریق خروج خودروهای بی‌کیفیت از چرخه تولید و جایگزینی خودروهای جدید با نوآوری های نوین در طراحی خودروهای داخلی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه صنعت خودروسازی ایران هنوز از توان تولید موتور و گیربکس خودرو برخوردار نیست، اذعان داشت: توجه ویژه بر روی پلتفرم تولید و بهبود وضعیت کیفی خودروها و افزایش آپشن های خودرو از جمله مواردی هستند که در پیشرفت صنعت خودروسازی داخلی نقش موثری دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به لزوم سرمایه گذاری در صنعت خودروسازی ابراز داشت: حمایت و تشویق سرمایه گذاران خارجی از جمله موارد مورد تاکید در سیاست های قانون برنامه ششم است همچنین دستیابی به رشد 8 درصدی در صنایع مادر از جمله مسائل مطرح در این برنامه است که تحقق آن از طریق بهبود کیفی صنعت خودروسازی صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبر خودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در پایان تاکید کرد: افزایش سطح کیفی و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب از جمله مسائل مهم و مورد توجه در صنعت خودروسازی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet