هفته دفاع مقدس
1396/04/21 10:04:03
سرویس سیاسی
محمد کاظمی:

توقف طرح تحریم ایران در کنگره آمریکا پولتیک سیاسی است

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رفتار مجلس کنگره آمریکا و توقف طرح S۷۲۲ در واقع پولیتک سیاسی در مقابل ایران است.
توقف طرح تحریم ایران در کنگره آمریکا پولتیک سیاسی است نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رفتار مجلس کنگره آمریکا و توقف طرح S722 در واقع پولیتک سیاسی در مقابل ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104521787247.jpg توقف,طرح,تحریم,ایران,در,کنگره,آمریکا,پولتیک,سیاسی,است Icana

محمد کاظمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به طرح تحریمی مجلس سنا علیه ایران و روسیه و توقف آن در مجلس کنگره آمریکا اظهار داشت: دنبال کردن طرح تحریمی علیه ایران از سوی آمریکا نشان می دهد آنها در اجرای تعهداتشان در توافق هسته ای عملکرد خوبی نداشته اند این در حالی است که اروپایی ها عملکرد بهتری در این زمینه داشته اند.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داشت: علت اصلی رفتارهای خصمانه و بدعهدی های آمریکا در مقابل ایران به دشمنی آنها با نظام جمهوری اسلامی بر می گردد، در چنین شرایطی ما انتظار رفتار معقول ومنطقی از مجلس کنگره و مجلس سنا آمریکا نداریم.

وی تاکید کرد: با این حال امیدواریم یک عقل و خردی بر حاکمان و مقامات آمریکایی حاکم شود تا در نهایت باعث پایبندی آنها به تعهدات بین المللی از جمله برجام شوند.

کاظمی در باره نهایی شدن طرح تحریم ایران و روسیه در مجلس کنگره آمریکا اظهار داشت: تصور می کنم که نمایندگان مجلس کنگره نهایی شدن این طرح را به صلاح کشور خودشان ندانند و همچنان بررسی آن را در دستور کار قرار ندهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: رفتار مجلس کنگره آمریکا و توقف طرح S722 در واقع پولیتک سیاسی در مقابل ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet