هدر اصلی
1396/04/21 11:09:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نادری:

ظرفیت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد تولید و اشتغال در کشور فراهم است

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، گفت: ظرفیت و پتانسیل لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد تولید و اشتغال که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز می‌باشد، در کشور فراهم است.
ظرفیت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد تولید و اشتغال در کشور فراهم است نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، گفت: ظرفیت و پتانسیل لازم برای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد تولید و اشتغال که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز می‌باشد، در کشور فراهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108268250908.jpg ظرفیت,برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,و,ایجاد,تولید,و,اشتغال,در,کشور,فراهم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری افزود: در برنامه ششم توسعه کشور، برای اشتغال جوانان و حمایت از تولید برنامه های بسیار خوبی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تدوین شده و کمیسیون اقتصادی مجلس نیز تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال را در دستور کار خود قرار داده است.

نماینده مردم شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: میزان تولید برخی واحدهای صنعتی و تولیدی کشور به نصف رسیده و تعدادی از کارخانه ها نیز در واقع با رکود مواجه شده اند که دولت باید توجه به تولیدات داخلی را در دستور کار خود قرار دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: دولت با کاهش بهره‌های بانکی و تسریع در پرداخت تسهیلات می‌تواند زمینه رونق تولیدات داخلی را فراهم کند.

نادری ادامه داد: فرهنگ کار یکی از اساسی ترین نیازهای اقتصاد مقاومتی است که متاسفانه جوانان کشورمان بر این باور هستند که تنها شغل اداری و پشت میزنشینی شغل محسوب می شود که باید این نگاه تغییر پیدا کند.

وی صنعت گردشگری را یکی از مهمترین قابلیت ها و ظرفیت ها در تحقق اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و اظهار داشت: دولت می تواند با توسعه روستاها و ایجاد زیرساخت ها، توسعه بوم گردی و صنایع دستی در راستای تولید و اشتغال گام بردارد و خوشبختانه در این راستا، زمینه نیز فراهم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: همه باید تلاش کنند تا این خواسته مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند و بخش خصوصی نیز باید با احساس مسئولیت وارد عمل شود.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: تامین امنیت سرمایه‌گذاری در توان قوه قضائیه است که درخواست داریم مسئولان قضایی در تمام نقاط کشور امنیت سرمایه گذاران را تامین کنند تا بتوانند با اطمینان خاطر به تولید و اشتغال بپردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet