هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده توضیح داد:

تشریح علت تاخیر در طرح تقابلی مجلس با مصوبه سنا / امکان بررسی دو فوریتی طرح

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: منتظر هستیم سرنوشت طرح S722  در مجلس کنگره مشخص شود تا در صورت نقض عهد طرح تقابل در صحن علنی به صورت دو فوریت بررسی شود.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 10:58
تشریح علت تاخیر در طرح تقابلی مجلس با مصوبه سنا / امکان بررسی دو فوریتی طرح عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: منتظر هستیم سرنوشت طرح S722  در مجلس کنگره مشخص شود تا در صورت نقض عهد طرح تقابل در صحن علنی به صورت دو فوریت بررسی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107082091846.jpg تشریح,علت,تاخیر,در,طرح,تقابلی,مجلس,با,مصوبه,سنا,/,امکان,بررسی,دو,فوریتی,طرح Icana

اکبر رنجبرزاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح تحریمی مجلس سنا علیه ایران اظهار داشت: اگر آمریکایی ها خلاف تعهدات بین المللی خود قانونی وضع کنند و به واسطه آن برجام زیر سوال برود از نگاه جمهوری اسلامی ایران نقض آشکار برجام شکل گرفته است.

نماینده مردم اسد آباد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در صورتی که نقض آشکار برجام شکل بگیرد آنها باید منتظر برخورد متناسب و متقابل ایران باشند.

وی گفت: در حال حاضر طرح تحریمی مجلس سنا برای بررسی بیشتر در مجلس کنگره آمریکا متوقف شده است اما اگر این مجلس نیز رای به اجرای طرح S722 بدهد ایران اقدامات سختگیرانه تری را در قابل آمریکا اتخاذ خواهد کرد.

این نماینده مجلس درباره تاخیر در نهایی شدن طرح تقابل با مصوبه مجلس سنا توضیح داد: اگر مجلس نسبت به ارائه طرح تقابلی خود تاخیر داشته است به این دلیل بود تا مشخص شود طرح آمریکایی ها نهایی می شود یا خیر و در صورت نقض عهد برای مقابله با آنها طرح دو فوریتی در صحن علنی مطرح خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000