خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/21 11:42:56
سرویس صحن
مطهری در پاسخ به تذکر پژمانفر؛

نمایندگان مجاز به پیگیری طرح‌ها خارج از تخصص خود هستند/ احترام به جایگاه روحانیت واجب است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق قانون ارائه طرح‌ها در حوزه تخصصی کمیسیونی نیست، گفت: نمایندگان خارج از تخصص خود می‌توانند طرح‌هایی را پیگیری کنند.
نمایندگان مجاز به پیگیری طرح‌ها خارج از تخصص خود هستند/ احترام به جایگاه روحانیت واجب است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طبق قانون ارائه طرح‌ها در حوزه تخصصی کمیسیونی نیست، گفت: نمایندگان خارج از تخصص خود می‌توانند طرح‌هایی را پیگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707102373869185.jpg نمایندگان,مجاز,به,پیگیری,طرح‌ها,خارج,از,تخصص,خود,هستند/,احترام,به,جایگاه,روحانیت,واجب,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر آیین‌نامه‌ای نصرالله پژمانفر که نسبت به اظهارات کواکبیان در خصوص روحانیت مجلس داشت، گفت: اظهارات کواکبیان توهین به روحانیت نبود و ارادت ایشان به این قشر روشن است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اکثر روحانیونی که طرح توقف قرارداد توتال را امضا کرده‌اند از روحانیون کمیسیون انرژی بودند و البته احترام به جایگاه روحانیت امر واجبی است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: البته اظهارات آقای کواکبیان با کنایه همراه بود و موضوع مهم این است که یک طرح حتما نباید توسط متخصصان آن زمینه در کمیسیون مربوطه به امضا برسد و دنبال شود؛چرا که طبق قانون ارائه طرح‌ها در حوزه تخصصی کمیسیونی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet