خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/21 13:32:34
سرویس صحن
گودرزی در نطق میان دستور:

دولت بر نحوه ارایه وام اشتغال به روستاییان نظارت کند

نماینده مردم بروجرد در مجلس از دولت درخواست کرد بر نحوه ارایه وام اشتغال به روستاییان نظارت کند.
دولت بر نحوه ارایه وام اشتغال به روستاییان نظارت کند نماینده مردم بروجرد در مجلس از دولت درخواست کرد بر نحوه ارایه وام اشتغال به روستاییان نظارت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103956077644.jpg دولت,بر,نحوه,ارایه,وام,اشتغال,به,روستاییان,نظارت,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود، افزود:  از سپاه مقتدر ایران اسلامی به جهت اقدامات موشکی که پاسخ جسارت و به تعبیر حضرت آقا ترقه‌بازی افراد کوته‌نگری بود که صحنه‌گردان اصلی آن آمریکای جنایتکار است، تقدیر و تشکر دارم، این اقدام سپاه نشان داد که این مملکت، مملکت مقتدر ایران اسلامی است و دشمنان ملت در سر سودای تجاوز به این کشور نداشته باشند.

نماینده مردم بروجرد و اشتریان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از وزارت آموزش و پرورش به ویژه کمیسیون آموزش عالی مجلس تقاضا دارم هرچه سریعتر طرح یک فوریتی حق‌التدریسان را که از تصویب مجلس گذشته به صحن مجلس آورده و درخواست دارم همکاران تلاش کنند بحث شرط آزمون نیز حذف شود زیرا اینها کسانی هستند که امروز بر سر کلاس‌های درس مشغول تدریس بوده و زحمات زیادی کشیدند لذا حق آنهاست که هر چه سریعتر جذب آموزش و پرورش شوند و مشکلاتشان برطرف شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: از دولت درخواست دارم مطالبات تأمین اجتماعی و شهرداری‌ها را پرداخت کند تا رونقی در این دستگاه به وجود آید.

وی یادآور شد: در مجلس تصویب شد تا یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها درنظر گرفته شود که دولت باید نظارت ویژه داشته باشد که این وام‌ها تبدیل به لوازم خانگی و مسائل این چنینی نشود و در مسیر اشتغال روستایی هزینه شود تا منجر به مهاجرت معکوس شده و اشتغال را فراهم آورد.

گودرزی گفت: از وزیر بهداشت ضمن تشکر بابت تأسیس بیمارستان آیت الله بروجردی درخواست دارم نیروهای مورد نیاز را صرفاً از طریق آزمون و بر اساس ضابطه جذب کند؛ در مورد صدور مجوز دانشکده پزشکی نیز تقاضا دارم مساعدت ویژه داشته باشد.

این نماینده مردم درمجلس دهم، تصریح کرد: از وزارت نیرو نیز تقاضا دارم در تکمیل پروژه ها سرعت بخشند و نسبت به تکمیل سد شهید بروجردی اقدام کند همچنین از وزارت ارتباطات درخواست دارم که به این نکته توجه کنند که ایرانسل در برخی از منازل و پشت بام‌ها آنتن می‌زند در حالی که به حقوق منازل همجوار اجحاف شده و هیچ رسیدگی به این مسئله نمی‌شود،در حالی که این موضوع حق‌الناس است لذا این وزارتخانه نباید اجازه دهد حق مردم پایمال شود.

وزارت راه در تکمیل جاده بروجرد - نهاوند اهتمام ویژه به خرج دهد

وی افزود:وزارت راه و شهرسازی ضمن تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته در تذکرات قبلی بابت رسیدگی به شرکت حمل و نقل خلیج فارس تأکید می‌کنم هم وزارت صنعت و هم راه و شهرسازی،اجازه ندهند به آنها جفا شده و حق و حقوق چندین ساله آنها پرداخت نشود همچنین از وزارتخانه راه درخواست دارم در مورد تکمیل جاده بروجرد و نهاوند که به یک قتلگاه تبدیل شده اهتمام ویژه به خرج دهد و روشنایی مسیر بروجرد را نیز دنبال کنند.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنین از وزارت راه و شهرسازی تقاضا دارم به حمل و نقل ریلی و راه آهن توجه کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet