اربعین حسینی
1396/04/21 13:45:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار غیب‌پرور در جمع فرماندهان؛

بسیج بُعد نظامی خود را تقویت خواهد کرد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی از جمله عرصه هایی است که بسیج در کنار فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد.
بسیج بُعد نظامی خود را تقویت خواهد کرد رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عرصه نظامی از جمله عرصه هایی است که بسیج در کنار فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آن را تقویت خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201705101183967697.jpg بسیج,بُعد,نظامی,خود,را,تقویت,خواهد,کرد Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سردار غلامحسین غیب پرور که  در اردوگاه مالک اشتر و در جمع قریب به 200 نفر از فرماندهان گردان‌های بیت المقدس حضور یافته و از روند آموزشی آنان بازدید کرد، در سخنانی با اشاره به اهمیت تقویت بُعد نظامی در بسیج افزود: هدف ما از برگزاری دوره های آموزشی برای فرماندهان گردان های بیت المقدس ایجاد آمادگی هر چه بیشتر در سطح گردان‌های رزمی بسیج در راستای تقویت بنیه دفاعی کشور است.
 
سردارغیب پرور با تاکید بر اینکه قدرت دفاعی در همه ادوار اهمیت بالایی دارد، گفت: تلاش ما بر این است که فرماندهان گردان ها، گروهان ها و دسته های بیت المقدس در عین کسب بصیرت اسلامی و انقلابی از چابکی و جسارت لازم برای ورود در عرصه های دفاعی برخوردار گردند.
 
وی در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش تا آخرین رده در بسیج گفت: در سال 96 یکی از اولویت های بسیج برگزاری دوره های آموزشی لازم برای اعضای گردان های بیت المقدس است که سازمان بسیج و سپاه های استانی تدابیر لازم را برای این امر اتخاذ کرده اند.
 
سردار غیب پرور با بیان اهمیت کار گروهی گفت: ما در کار گروهی نیاز به تمرین بیشتر داریم و این دوره فرصت خوبی است تا فرماندهان گردان ها  کارگروهی را در عرصه های مختلف تمرین کنند.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در پایان با تاکید بر اهمیت سازماندهی صحیح افراد در گردان های رزمی افزود: همه باید تلاش کنیم که از ظرفیت بسیج در عرصه های مختلف از جمله عرصه نظامی استفاده کنیم و  قدرت دفاعی کشور را تقویت کنیم و گردان های بیت المقدس در این زمینه نقش مهمی را ایفا خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet