خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/21 12:48:19
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وجود فساد مالی در پشت صحنه تغییرات اساسنامه دانشگاه پیام نور

عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وجود فساد مالی در پشت صحنه تغییرات اساسنامه دانشگاه پیام نور عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/58755.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,وجود,فساد,مالی,در,پشت,صحنه,تغییرات,اساسنامه,دانشگاه,پیام,نور Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 تیرماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر ولی الله نانواکناری نماینده مردم بابلسر و فریدون کنار به وزیرآموزش و پرورش درخصوص اینکه براساس اصل 30 قانون اساسی دولت موظف است امکانات تحصیل تا دوره متوسطه را فراهم کند چرا شما برای پیش دبستانی ها در شهر مبلغ 5 میلیون و 500 هزار ریال و در روستا 4 میلیون و 800 هزار ریال دریافت می کنید؟

تذکر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور و همچنین احمد سالک نماینده مردم اصفهان به رئیس جمهور مبنی بر اینکه براساس برخی اطلاعات به نظر می رسد که پشت صحنه تغییرات اساسنامه دانشگاه پیام نور،فساد مالی وجود دارد؛لذا می طلبد که برای شفافیت این موضوع حضرتعالی ورود کرده و دستورات اکید صادر فرمایید

تذکر شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد به وزیر جهاد کشاورزی درخصوص اینکه چه طرح مدیریتی برای جنگل های شمال کشور در دستورکار دارید؟با تعطیلی طرح های جنگلداری روش مدیریت شما بر این منابع چیست؟

تذکر شمس اله شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد به وزیر راه و شهرسازی در خصوص اینکه چرا پیشرفت فیزیکی احداث بیمارستان فوق تخصصی تنکابن در طول عمر دولت یازدهم رشد نکرده و متوقف مانده است.

تذکر علی کرد نماینده مردم خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد به وزیر کشور در خصوص اینکه چرا قانون تقسیمات کشوری در حوزه انتخابیه اینجانب انجام نمی شود. دهستان پشت کوه خاش به بخش سرحد خاش، بخش نوکاباد خاش به شهرستان و شهر شدن مراکز بخش های کورین، ایرندگان، لادیز و ریگ ملک مطابق مصوبات قانونی و شهر شدن دو مرکز دهستان اسماعیل آباد خاش.

تذکر محمد فیضی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص کاهش 25 درصد رشته بیهوشی با توجه به درآمد پایین این رشته در مقایسه با سایر رشته های پزشکی در این خصوص در جلسه شورای عالی بیمه تجدیدنظر کنید.

تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر نیرو درباره خسارت وارده به تاسیسات برق شهرستان رشت هنوز برطرف نشده است. وی همچنین در تذکری به وزیر نفت خواستار اختصاص قیر رایگان در بودجه سال های 94 و 95 به حوزه انتخابیه خود شد.

تذکر حسن کامران نماینده مردم اصفهان به وزیر راه و شهرسازی در خصوص اقدام عاجل پرداخت طلب راهداران.

تذکر حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین به وزیر ورزش و جوانان در خصوص تسریع در تامین عادلانه امکانات و تجهیزات ورزشی برای حوزه انتخابیه خود و پرداخت بدهی های آب، برق، گاز در فضاهای ورزشی شد. تذکر این نماینده به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان و پرداخت بدهی های آب، برق و گاز مدارس در حوزه انتخابیه. همچنین تذکر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص تسریع در تامین امکانات پوشش اپراتورهای مختلف از جمله تلفن همراه و ایرانسل در حوزه انتخابیه. همچنین تذکر به وزیر راه وشهرسازی در خصوص تسریع در تامین قیر لازم برای ترمیم و مرمت راه های روستایی حوزه انتخابیه.

تذکر حبیب اله دهمرده نماینده مردم زابل، زهک به وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر اینکه علت تاخیر در پرداخت پول گندم کشاورزان زحمتکش چیست.

تذکر محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص علت عدم آنتن دهی در مسیرها و اکثر روستاهای سقز و بانه و نیز کند بودن توسعه سایت BPS این روستاها چیست و تذکری در خصوص شرکت زیر ساخت وزارتخانه در هیچ یک از شهرستان های کردستان نمایندگی ندارد و این مهم باعث دردسر برای مردم و مسئولان شده است.

تذکر وی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص علت تاخیر و عدم شروع به کار پیمانکار بزرگراه سقز بوکان که هر هفته در آن مسیر تصادف منجر به فوت اتفاق می افتد چیست.

تذکر نادر قاضی پور نماینده ارومیه و علیرضا محجوب نماینده تهران به رئیس جمهور و وزیر کشور در خصوص عدم همکاری درباره اجرای مصوبه تبصره 2 ماده 26 قانون اساسنامه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران مصوب 18 مرداد 95 با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات.

تذکر خدیجه ربیعی نماینده بروجن و نادر قاضی پور نماینده ارومیه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از واردات بی رویه دستگاه ماموگرافی از خارج از کشور با توجیه اینکه در داخل تولید داریم در صورت عدم اقدام برای حمایت از تولید داخل بنا به وظیفه سوال مطرح و تحقیق و تفحص خواهیم کرد.

تذکر رسول خضری نماینده پیرانشهر و سردشت به وزیر کشور در خصوص برخورد جدی و قانونی و قضایی و عاجل با تخلفات عدیده فرماندار شهرستان پیرانشهر در خصوص صدور مجوزات غیرقانونی جهت خروج تجمیع کالاهای معابر مرزی توسط خودروی سایپا و وانت بارها به شهرهای دیگر.

تذکر سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند به اتفاق مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی به وزیر کشور درباره علت عزل های گسترده و خارج از رابطه در نظام اداری استان خراسان جنوبی چیست.

تذکر اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص عدم آنتن دهی اینترنت در بخش های شهرستان اسدآباد.

تذکر محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در تکمیل و تجهیز بزرگراه مرند سه راهی ایوان اوغلی. همچنین در تذکر دیگری در خصوص عدم تکمیل بزرگراه مرند – جلفا و تعطیلی این طرح و همچنین تذکر این نماینده به وزیر کشور در خصوص عدم برخورد مناسب با سرقت خودرو در کشور و پیگیری فعالانه سارقین.

تذکر قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر،چالوس و کلاردشت به وزیر نیرو در خصوص اینکه عدم پاسخ منطقی به مردم روستاهای حوزه انتخابیه و عدم برق رسانی به این روستاها به دلیل محدودیت سد تلمبه ای ذخیره ای سیاه بیشه چیست./        

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet