آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وزیر دفاع:

تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر دفاع با بیان اینکه تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود، تاکیدکرد: پشتوانه‌ای اگر نباشد هیچ کاری صورت نخواهد گرفت.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 14:34
تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود وزیر دفاع با بیان اینکه تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود، تاکیدکرد: پشتوانه‌ای اگر نباشد هیچ کاری صورت نخواهد گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/43209.jpg تمام,اقلام,نیروهای,مسلح,توسط,وزارت,دفاع,ساخته,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حسین دهقان در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا در کابینه آینده حضور دارید؟ گفت: تاکنون بحثی مبنی بر اینکه افراد کجا باشند نشده و آقای روحانی بر اساس سیاست هایی که دارند اقدام به گزینش خواهند کرد.

وی درباره اظهارات اخیر مقام های آمریکایی نیز تصریح کرد : حرف هایشان جدید نیست و همواره از این حرف ها زده‌اند. آنها با توجه به خوی استکباری که دارند فقط کافی است ورقی به تاریخ بزنند و اقدام و گفتارشان را ببیند و متوجه بشوند چقدر منفور شده اند. وزیر دفاع امریکا بیشتر فکر کند و به طبیب مراجعه کند.

وی افزود: داعش یک ایدئولوژی شده که هیچ پشتوانه عقلی نداشته و جایی پذیرش نخواهد شد. آنها نقاط مرکزی را از دست داده اند و یقینا اگر اراده باشد که مقابله ای جدی با بقایای داعش باشد این کار صیورت خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا؛ دهقان افزود: همچنین تمام اقلام نیروهای مسلح توسط وزارت دفاع ساخته می‌شود و البته پشتوانه‌ای اگر نباشد هیچ کاری صورت نخواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000