شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقدسی:

درخواست ترک تشریفات خرید 3هزار دستگاه از تولیدات هپکو توسط سه وزیر/عمل به تعهدات شرط همکاری با سهام‌دار هپکو

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سه وزارتخانه در خواست ترک تشریفات خرید سه هزار دستگاه از تولیدات شرکت هپکو را به معاون رئیس جمهور دادند، گفت: این سفارش عاملی برای افزایش تولید شرکت هپکو است.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 15:00
درخواست ترک تشریفات خرید 3هزار دستگاه از تولیدات هپکو توسط سه وزیر/عمل به تعهدات شرط همکاری با سهام‌دار هپکو عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سه وزارتخانه در خواست ترک تشریفات خرید سه هزار دستگاه از تولیدات شرکت هپکو را به معاون رئیس جمهور دادند، گفت: این سفارش عاملی برای افزایش تولید شرکت هپکو است. http://cdn.icana.ir/d/019/201608101854950766.jpg درخواست,ترک,تشریفات,خرید,3هزار,دستگاه,از,تولیدات,هپکو,توسط,سه,وزیر/عمل,به,تعهدات,شرط,همکاری,با,سهام‌دار,هپکو Icana

سیدمهدی مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص پیگیری وضعیت کارگران شرکت هپکو، اظهار داشت: در گفت‌وگویی که امروز با معاون وزیر اقتصاد و دارایی در خصوص مشکلات کارگران شرکت هپکو داشتم ، تمایل بر این بود که خریدار جدید شرکت هپکو در راه اندازی شرکت موفق باشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درخواست ترک تشریفات تولید 3هزار دستگاه توسط سه وزیر کشور، راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت داده شده است، گفت: در صورت تایید نهایی این سفارش تقریبا تولید 4 سال شرکت هپکو را شامل می‌شود.

مقدسی با بیان اینکه هدف ما از حمایت هپکو بازگشت به رونق گذشته است، اضافه کرد: این انتظار از سهامدار شرکت هپکو وجود دارد که در کنار انتظارات خود از دولت، تعهدات خود را به کارگران این شرکت نیز عمل کند تا یک شادابی را به تولید کارخانه القاء کند.

وی با تاکید بر اینکه در صورت عمل کردن سهام دار جدید شرکت هپکو به تعهدات خود در قبال کارگران این شرکت نهایت همکاری را با او انجام می‌دهیم، تصریح کرد: ما مدافع تولید هستیم، در شرایط تولید است که هم مدیران و هم کارگران راضی می‌شوند و امیدواریم سهام‌دار جدید تا اول مرداد‌ماه سال جاری فضایی را به‌وجود بیاورد که اعتماد گذشته نسبت به او برگردد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پنجشنه هفته گذشته جلسه‌ای به همین منظور در استانداری استان مرکزی برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در این جلسه سهام‌دار جدید شرکت هپکو تعهداتی را به مسئولین داده است و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز در یک مصاحبه‌ مصوبات این جلسه را اعلام کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000