شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برومندی:

پرونده داعش با به هلاکت رسیدن البغدادی بسته نمی‌شود

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است مؤسسان داعش هیچ گاه تن به نابودی کامل داعش نمی‌دهند و حالبت تضعیف شده آن را نگاه می‌دارند.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 10:15
پرونده داعش با به هلاکت رسیدن البغدادی بسته نمی‌شود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است مؤسسان داعش هیچ گاه تن به نابودی کامل داعش نمی‌دهند و حالبت تضعیف شده آن را نگاه می‌دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/51935.jpg پرونده,داعش,با,به,هلاکت,رسیدن,البغدادی,بسته,نمی‌شود Icana

محمدمهدی برومندی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به تأیید خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفت: داعش گروه تروریستی تکفیری است که چند کشور در تعریف مأموریت های آن مثل عربستان، آمریکا و رژیم صهیونیستی در آن نقش دارند.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه منشأ وهابیت در تفکرات داعش وجود دارد، عنوان کرد: زمانی فاتحه داعش در منطقه خوانده می شود و چیزی به نام این گروهک تروریستی باقی نخواهد ماند البته باید در این خصوص یک اجماع بین المللی بین قدرت های جهان و حاکمان برخی دولت ها مثل عربستان و رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم پشتیبانی از داعش باشد که هیچ گاه شاهد آن نخواهیم بود.

وی افزود: کسانی که داعش را به وجود آورده اند هرگز تن به نابودی آن نمی دهند و حتی اگر به حالت تضعیف شده باقی بماند، باز هم برای آنها از نبودن بهتر است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت با به هلاکت رسیدن البغدادی نیز پرونده داعش برای همیشه بسته نمی شود و قطعا جایگزین هایی وجود دارد تا غرب اهداف خود را دنبال کند.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط