هفته دفاع مقدس
1396/04/21 16:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مولاوردی:

رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد

معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، گفت: تصمیم گیرنده نهایی شخص رییس جمهور است.
رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با بیان اینکه رایزنی ها برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، گفت: تصمیم گیرنده نهایی شخص رییس جمهور است. https://cdn.icana.ir/d/019/125223.jpg رایزنی,ها,برای,حضور,بیشتر,زنان,در,کابینه,ادامه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهیندخت مولاوردی امروز چهارشنبه و در پایان جلسه هیئت دولت در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با شما درباره حضور در وزارت آموزش و پرورش صحبتی شده است یا نه گفت:راجع به آموزش و پرورش و حضور در کابینه هنوز صحبتی با من نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در کابینه بعدی حضور دارید، گفت: وقتی صحبت نشده نمی توانم بگویم هستم یا نه باید منتظر بمانیم.

مولاوردی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر ابراز علاقه خود برای حضور در معاونت زنان گفت:اینها همه گمانه زنی رسانه هاست ،نیت خوانی می کنند.

معاون رییس جمهور با بیان اینکه رایزنی برای حضور بیشتر زنان در کابینه ادامه دارد، گفت: ترکیب کابینه هنوز قطعی نشده و رایزنی ها ادامه دارد و تقریبا به مرحله نهایی می رسد.

به گزارش ایرنا، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده، با بیان اینکه تصمیم گیرنده نهایی هم شخص رییس جمهور است،در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر وزارتخانه ای به شما پیشنهاد شود می پذیرید،گفت: الان نمی توانم چیزی بگویم باید صبر کنیم و در شرایط آن قرار بگیریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet