هدر اصلی
1396/04/23 15:20:34
سرویس سیاسی
جمالی نوبندگانی:

داعش به‌عنوان یک تفکر انحرافی به پایان نمی‌رسد/ تضعیف داعش برای ابد بعد از به‌هلاکت رسیدن البغدادی

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بعد از البغدادی داعش نمی‌تواند همان گروهک تروریستی سابق باشد و ضربه مهلک در موصل آنها را برای همیشه تضعیف می‌کند.
داعش به‌عنوان یک تفکر انحرافی به پایان نمی‌رسد/ تضعیف داعش برای ابد بعد از به‌هلاکت رسیدن البغدادی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است بعد از البغدادی داعش نمی‌تواند همان گروهک تروریستی سابق باشد و ضربه مهلک در موصل آنها را برای همیشه تضعیف می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611100842571947.jpg داعش,به‌عنوان,یک,تفکر,انحرافی,به,پایان,نمی‌رسد/,تضعیف,داعش,برای,ابد,بعد,از,به‌هلاکت,رسیدن,البغدادی Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به داعش بعد از به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفت: در بحث داعش با یک تفکر انحرافی روبرو هستیم و مهم نیست بعد از وی چه اتفاقی می افتد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه البته این موضوع مهم است که البغدادی به عنوان یک خائن به اسلام به سزای عمل خود برسد، عنوان کرد: قطعا به هلاکت رسیدن البغدادی روحیه داعش را تضعیف کرده و هیچ جاگزین دیگری نمی تواند آن را برگرداند.

وی افزود: با این حال این جایگزین ها می توانند اندک توان داعش را نگاه داشته و تا حدودی اهداف تشکیلات های به وجود آورنده آنها که همان سرویس های خارجی و غربی هستند برآورده کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ضربه مهلکی که در عراق به خلافت خودخوانده داعش وارد شد همچنین به درک واصل شدن البغدادی باعث می شود در تمام نقاط دنیا داعش ضعیف شده و به زودی شاهد پاکسازی سوریه از لوث تروریست ها باشیم.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet