هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طباطبائی نژاد مطرح کرد؛

هلاکت البغدادی تاثیر جدی در سازماندهی داعش ندارد / تشریح نگاه حسن نصرالله درباره شکل گیری و فعالیت داعش

سرویس سیاسی
نماینده مردم اردستان در مجلس معتقد است داعش بستر خطرناکی در کشورها ایجاد کرده که بعد از نابودی نظامی باید به‌لحاظ فرهنگی نیز ریشه کن شود.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 16:27
هلاکت البغدادی تاثیر جدی در سازماندهی داعش ندارد / تشریح نگاه حسن نصرالله درباره شکل گیری و فعالیت داعش نماینده مردم اردستان در مجلس معتقد است داعش بستر خطرناکی در کشورها ایجاد کرده که بعد از نابودی نظامی باید به‌لحاظ فرهنگی نیز ریشه کن شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201701109197164689.jpg هلاکت,البغدادی,تاثیر,جدی,در,سازماندهی,داعش,ندارد,/,تشریح,نگاه,حسن,نصرالله,درباره,شکل,گیری,و,فعالیت,داعش Icana

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به هلاکت رسیدن البغدادی را نقطه عطفی برای انقراض داعش دانست و گفت: با این حال سازماندهی داعش تغییرات جدی نخواهد کرد.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: سیدحسن نصرالله مشکل داعش را در خیزش فکری ایجاد شده ازسوی آنها می دانست لذا با به هلاکت رسیدن فرماندهان آن، تغییر چندانی نمی کند.

وی افزود: با این حال داعش به شدت از لحاظ نظامی تضعیف می شود و از آنجایی که تفکری مبتنی بر عقل و فطرت نیست در آینده نه چندان دور از گستردگی آن کم شده و رفته رفته از بین می رود.

 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان با بیان اینکه داعش روحیه بسیار افراطی دارد، خاطرنشان کرد: داعش بستر خطرناکی را ایجاد کرده و تفکر جدیدی را به وجود آورده که به غلط نام اسلام را یدک می کشند از این رو بعد از این باید جنگی فرهنگی آغاز شود تا ریشه تفکر این گروهک تروریستی نیز خشکانده شود.

به گزارش خانه ملت، داعش در بیانیه‌ای با اعلام خبر به هلاکت رسیدن ابوبکر البغدادی گفته که به زودی نام جانشین وی اعلام می شود، همچنین در این بیانیه کوتاه از اعضای این گروه خواسته در پایگاه‌های خود بمانند و به مقاومت ادامه دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط