هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان با اشاره به نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و وزارت خارجه مطرح کرد:

کمیسیون امنیت ملی روند کار نمایندگی خارج از کشور را رصد دقیق‌تر می کند/ اعلام آمادگی و همکاری وزارت خارجه با مجلس

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 10:36
کمیسیون امنیت ملی روند کار نمایندگی خارج از کشور را رصد دقیق‌تر می کند/ اعلام آمادگی و همکاری وزارت خارجه با مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,روند,کار,نمایندگی,خارج,از,کشور,,را,رصد,دقیق‌تر,می,کند/,اعلام,آمادگی,و,همکاری,وزارت,خارجه,با,مجلس Icana

اردشیر نوریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه جلسه مشترک کمیسیون امنیت ملی و شورای معاونین وزارت امور خارجه در محل وزارت خارجه طبق روال همیشگی برگزار شد، گفت: در این نشست نمایندگان نظرات خود را در باره تحولات منطقه نظرات مطرح کردند و همچنین بسیاری از موضوعات جاری منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم شهرکرد و بن و سامان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی از توفیقات جبهه مقاومت و تحولات روزهای گذشته در منطقه ابراز خوشحالی و اعلام حمایت و پشتیبانی کردند و شکست داعش در عراق و روند نزولی تحرکات جبهه تکفیری در سوریه مورد توجه قرار دادند.

وی گفت: مباحث حوزه خلیج فارس و همچنین ساختار وزارت خارجه از جمله نمایندگی های کشور در خارج مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظر نمایندگان در اختیار وزارت امور خارجه قرار داده شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اصل جلسه در واقع هماهنگی لازم برای نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور بود، وکلای مردم بر همکاری های نزدیک کمیسیون و وزارت امور خارجه در مورد مباحث سیاست خارجی تاکید داشتند.

نوریان با اشاره به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام اظهار داشت: در این نشست طرح مقابله مناسب و متقابل با اقدامات زیادی خواهانه آمریکا توسط مجلس شورای اسلامی  بررسی شد و نقطه نظرات جهت همکاری بیشتر بدون وزارت امور خاجه و مجلس در این زمینه جمع آوری شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000