هدر اصلی
1396/04/23 10:36:45
سرویس سیاسی
نوریان با اشاره به نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و وزارت خارجه مطرح کرد:

کمیسیون امنیت ملی روند کار نمایندگی خارج از کشور را رصد دقیق‌تر می کند/ اعلام آمادگی و همکاری وزارت خارجه با مجلس

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
کمیسیون امنیت ملی روند کار نمایندگی خارج از کشور را رصد دقیق‌تر می کند/ اعلام آمادگی و همکاری وزارت خارجه با مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104428701661.jpg کمیسیون,امنیت,ملی,روند,کار,نمایندگی,خارج,از,کشور,,را,رصد,دقیق‌تر,می,کند/,اعلام,آمادگی,و,همکاری,وزارت,خارجه,با,مجلس Icana

اردشیر نوریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه جلسه مشترک کمیسیون امنیت ملی و شورای معاونین وزارت امور خارجه در محل وزارت خارجه طبق روال همیشگی برگزار شد، گفت: در این نشست نمایندگان نظرات خود را در باره تحولات منطقه نظرات مطرح کردند و همچنین بسیاری از موضوعات جاری منطقه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم شهرکرد و بن و سامان در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین اعضای کمیسیون امنیت ملی از توفیقات جبهه مقاومت و تحولات روزهای گذشته در منطقه ابراز خوشحالی و اعلام حمایت و پشتیبانی کردند و شکست داعش در عراق و روند نزولی تحرکات جبهه تکفیری در سوریه مورد توجه قرار دادند.

وی گفت: مباحث حوزه خلیج فارس و همچنین ساختار وزارت خارجه از جمله نمایندگی های کشور در خارج مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظر نمایندگان در اختیار وزارت امور خارجه قرار داده شد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: اصل جلسه در واقع هماهنگی لازم برای نظارت بیشتر کمیسیون بر روند کار جاری در نمایندگی کشور در خارج از کشور بود، وکلای مردم بر همکاری های نزدیک کمیسیون و وزارت امور خارجه در مورد مباحث سیاست خارجی تاکید داشتند.

نوریان با اشاره به بدعهدی آمریکا در اجرای برجام اظهار داشت: در این نشست طرح مقابله مناسب و متقابل با اقدامات زیادی خواهانه آمریکا توسط مجلس شورای اسلامی  بررسی شد و نقطه نظرات جهت همکاری بیشتر بدون وزارت امور خاجه و مجلس در این زمینه جمع آوری شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet