هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریفی:

افق آینده غرب هرمزگان را درخشان می بینم / از سرمایه گذاران توانمند حمایت می کنیم

سرویس استان ها
نماینده مردم بندر لنگه بستک و پارسیان گفت:از سرمایه گذارانی که برای توسعه غرب استان هرمزگان توانمندی وظرفیت انجام کار داشته باشند، حمایت خواهیم کرد.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 17:47
افق آینده غرب هرمزگان را درخشان می بینم / از سرمایه گذاران توانمند حمایت می کنیم نماینده مردم بندر لنگه بستک و پارسیان گفت:از سرمایه گذارانی که برای توسعه غرب استان هرمزگان توانمندی وظرفیت انجام کار داشته باشند، حمایت خواهیم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201707105169870626.jpg افق,آینده,غرب,هرمزگان,را,درخشان,می,بینم,/,از,سرمایه,گذاران,توانمند,حمایت,می,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ناصر شریفی که برای بررسی مسائل ومشکلات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و شروع به کار اسکله منطقه ویژه این شهرستان به اتفاق وزیر صنعت معدن وتجارت، مدیر عامل ایمیدرو به این شهرستان سفر کرده بود، در جمع شوراهای اسلامی شهر وروستا،شهرداران،دهیاران ومدیران اجرایی این منطقه گفت:به لطف ومدد الهی آینده غرب هرمزگان را بسیارروشن ودرخشان می بینم.

وی با اشاره به شروع به کار وتکمیل این پروژه در آینده، افزود: ظرفیت های قابل توجهی از تولید پتروشیمی وصنایع پایین دستی آن با لحاظ مسائل زیست محیطی وایجاد اشتغال پایدار در غرب هرمزگان شکل خواهد گرفت.

نماینده مردم بندر لنگه بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: از همه سرمایه گذارانی که برای توسعه فازهای این پروژه توانمندی وظرفیت انجام کار داشته باشند حمایت خواهیم کرد.

شریفی،گام مهم واصلی برای پیشرفت را وفاق وهمدلی دانست وافزود:همه باید دست به دست هم دهیم وبرای آبادانی،توسعه وپیشرفت غرب هرمزگان یکدل ومتحد باشیم تا بتوانیم از همه ظرفیت های بالقوه موجود در این مناطق برای رشد وتعالی این خطه و اشتغال جوانان که همواره جزو دغدغه اصلی همه کارگزاران نظام است، بهره گیری کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان از عزم واراده وزیرصنعت،معدن وتجارت و همچنین مدیر عامل ایمیدرو وقرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء(ص) در شتاب بخشی به این مجموعه که از سال ٨٦ کلنگ زنی شده بود، تقدیر کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط