هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوریان مطرح کرد:

جزییات گزارش کمیسیون امنیت از برجام / تشریح دلایل تاخیر ارائه دومین گزارش

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جزییات گزارش کمیسیون از برجام را تشریح کرد.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 13:49
جزییات گزارش کمیسیون امنیت از برجام / تشریح دلایل تاخیر ارائه دومین گزارش عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جزییات گزارش کمیسیون از برجام را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103298981195.jpg جزییات,گزارش,کمیسیون,امنیت,از,برجام,/,تشریح,دلایل,تاخیر,ارائه,دومین,گزارش Icana

اردشیر نوریان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ارائه گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از برجام اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی موظف است هر 6 ماه گزارشی از حسن اجرای برجام ارائه کند که به دلایل متعددی ارائه دومین گزارش به تاخیر افتاد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با این حال گزارش در کمیسیون امنیت ملی و سیاس خارجی نهایی شده است و برای قرائت در صحن به هیات رئیسه مجلس ارسال شد.

وی گفت: یکی از تفاوت های دومین گزارش برجامی کمیسیون امنیت پرداختن به هر دو گزارش اخیر وزارت امور خارجه از برجام است، همچنین بدعهدی های آمریکا از جمله مصوبات اخیر مجلس سنا و مجلس کنگره در گزارش دیده شده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  کمیسیون پیگیری مجدانه احقاق حقوق حقه جمهوری اسلامی در پرونده برجام  و رصد دقیق اقدامات آمریکا و بدعهدی آنها در اجرای برجام است.

وی افزود: به موضوع بازطراحی راکتور اراک نیز در این گزارش پرداخته شده است به نحوی که مراحل بازطراحی به دقت دنبال می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با این شرایط منتظر هستیم قرائت گزارش در صحن علنی در دستور کار قوه مقننه قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط