هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پیامی:

بروجردی آزادسازی موصل را به نایب رییس مجلس نمایندگان عراق تبریک گفت

سرویس بین الملل
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به نایب رییس مجلس نمایندگان جمهوری عراق آزادسازی موصل را تبریک گفت و تاکید کرد دولت و ملت ایران همچون گذشته در کنار ملت و دولت دوست و برادر عراق خواهد ایستاد.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 19:14
بروجردی آزادسازی موصل را به نایب رییس مجلس نمایندگان عراق تبریک گفت رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به نایب رییس مجلس نمایندگان جمهوری عراق آزادسازی موصل را تبریک گفت و تاکید کرد دولت و ملت ایران همچون گذشته در کنار ملت و دولت دوست و برادر عراق خواهد ایستاد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105195260808.jpg بروجردی,آزادسازی,موصل,را,به,نایب,رییس,مجلس,نمایندگان,عراق,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی به نایب رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق، آزادسازی موصل را تبریک گفت. 

 متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر حمام الحمودی

نایب رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛

صمیمانه ترین تبریکات و تهنیت های اینجانب را به مناسبت پیروزی بزرگ و راهبردی آزادسازی موصل، از اشغال تروریست های تکفیری پذیرا باشید.

مجاهدت های جوانان غیور، همدلی و انسجام گروه ها و احزاب سیاسی و فتوای تاریخی مرجعیت عظیم الشان این پیروزی افتخار آفرین را برای دولت و ملت عراق به ارمغان آورد.

بی تردید در آینده نیز همین عوامل بستر موفقیت های بزرگ‌تر را برای کشورتان فراهم خواهد کرد.

مایلم تاکید نمایم دولت و ملت ایران همچون گذشته در کنار ملت و دولت دوست و برادر عراق خواهد ایستاد. سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران تحکیم و تقویت آرامش پایدار در منطقه و عراق می باشد و در این مسیر از هیچ حمایت و پشتیبانی دریغ نخواهد کرد. 

فرصت را مغتنم شمرده، سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی، سعادت و پیشرفت دولت و ملت جمهوری عراق را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

علاء الدین بروجردی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
مجلس شورای اسلامی

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط