هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پیامی:

بروجردی آزادسازی موصل را به همتای عراقی خود تبریک گفت

سرویس بین الملل
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به همتای عراقی خود آزادسازی موصل را تبریک گفت و افزود: تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود.
چهارشنبه 21 تیر 1396 ساعت 19:13
بروجردی آزادسازی موصل را به همتای عراقی خود تبریک گفت رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به همتای عراقی خود آزادسازی موصل را تبریک گفت و افزود: تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود. http://cdn.icana.ir/d/019/201703104670831050.jpg بروجردی,آزادسازی,موصل,را,به,همتای,عراقی,خود,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتای عراقی خود، آزادسازی موصل را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای حاکم الزاملی

رئیس محترم کمیسیون سیاست خارجی و امنیت مجلس نمایندگان جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛

آزادسازی موصل و پاک سازی این شهر مهم و راهبردی از وجود عناصر تروریستی و تکفیری داعش را به جنابعالی، پارلمان، دولت، ملت، مرجعیت و آحاد نیروهای مسلح و حشدالشعبی کشور دوست و برادر جمهوری عراق تبریک و تهنیت می‌گویم.

این پیروزی بزرگ و افتخارآفرین نشان داد ملت عراق با عزم و اراده ملی و اسلامی خود، قادرند در سایه وحدت و همدلی و هدایت مرجعیت دینی بر فتنه تروریست های تکفیری، توطئه محور آمریکا و رژیم صهیونیستی غالب آیند.

مایلم تاکید نمایم در ادامه همکاری های دو جانبه و نزدیکی دو ملت و در پرتو امنیت پایدار کشور عراق که در پی پیروزی علیه تروریسم حاصل گردیده است،‌ تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود.

فرصت را مغتنم شمرده، برای جنابعالی، پارلمان، ملت و دولت کشور دوست و برادر جمهوری عراق سلامت، سعادت و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

علاء الدین بروجردی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
مجلس شورای اسلامی

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار