هدر اصلی
1396/04/21 19:13:03
سرویس بین الملل
در پیامی:

بروجردی آزادسازی موصل را به همتای عراقی خود تبریک گفت

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به همتای عراقی خود آزادسازی موصل را تبریک گفت و افزود: تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود.
بروجردی آزادسازی موصل را به همتای عراقی خود تبریک گفت رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پیامی به همتای عراقی خود آزادسازی موصل را تبریک گفت و افزود: تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/201703104670831050.jpg بروجردی,آزادسازی,موصل,را,به,همتای,عراقی,خود,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتای عراقی خود، آزادسازی موصل را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای حاکم الزاملی

رئیس محترم کمیسیون سیاست خارجی و امنیت مجلس نمایندگان جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته؛

آزادسازی موصل و پاک سازی این شهر مهم و راهبردی از وجود عناصر تروریستی و تکفیری داعش را به جنابعالی، پارلمان، دولت، ملت، مرجعیت و آحاد نیروهای مسلح و حشدالشعبی کشور دوست و برادر جمهوری عراق تبریک و تهنیت می‌گویم.

این پیروزی بزرگ و افتخارآفرین نشان داد ملت عراق با عزم و اراده ملی و اسلامی خود، قادرند در سایه وحدت و همدلی و هدایت مرجعیت دینی بر فتنه تروریست های تکفیری، توطئه محور آمریکا و رژیم صهیونیستی غالب آیند.

مایلم تاکید نمایم در ادامه همکاری های دو جانبه و نزدیکی دو ملت و در پرتو امنیت پایدار کشور عراق که در پی پیروزی علیه تروریسم حاصل گردیده است،‌ تحکیم روابط فیمابین دو ملت و دولت بویژه نیروهای مسلح اولویت مهم دو کشور به شمار می رود.

فرصت را مغتنم شمرده، برای جنابعالی، پارلمان، ملت و دولت کشور دوست و برادر جمهوری عراق سلامت، سعادت و بهروزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

علاء الدین بروجردی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی
مجلس شورای اسلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet