هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مسئول روابط عمومی دفتر دماوند میرزایی نیکو:

تشریح حادثه تصادف نماینده مردم دماوند/ میرزایی از بیمارستان مرخص شد

سرویس فرهنگی
مسئول روابط عمومی دفتر دماوند قاسم میرزایی نیکو با تشریح حادثه رانندگی امروز صبح این نماینده مردم در مجلس، گفت: هم اکنون با تایید پزشکان آقای میرزایی از بیمارستان مرخص شدند.
پنج‌شنبه 22 تیر 1396 ساعت 18:12
تشریح حادثه تصادف نماینده مردم دماوند/ میرزایی از بیمارستان مرخص شد مسئول روابط عمومی دفتر دماوند قاسم میرزایی نیکو با تشریح حادثه رانندگی امروز صبح این نماینده مردم در مجلس، گفت: هم اکنون با تایید پزشکان آقای میرزایی از بیمارستان مرخص شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201707102704402133.jpg تشریح,حادثه,تصادف,نماینده,مردم,دماوند/,میرزایی,از,بیمارستان,مرخص,شد Icana

هادی عشاق در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح حادثه تصادف رانندگی امروز که برای قاسم میرزایی نیکو نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی رخ داد، گفت: ساعت 7 صبح ایشان در مسیر حوزه انتخابیه در ورودی بزرگراه پردیس به کمربندی بومهن بودند که یک خودرو جلوی خودروی آقای میرزایی می‌پیچد و برخورد کوچکی ایجاد می‌شود اما به دلیل بارندگی و لغزندگی جاده، کنترل ماشین سخت شده و به گاردریل برخورد می‌کند.

وی افزود: به دلیل اینکه ایربگ ماشین باز می‌شود خدا رو شکر نجات پیدا می‌کند اما ایربگ به ستون فقرات، سینه، شانه و گردن ایشان ضربه شدید وارد کرده بنابراین به بیمارستان دماوند منتقل می شوند، پس از عکسبرداری مشخص شد که خوشبختانه ضربه باعث شکستگی نشده و علت درد ضرب‌دیدگی بوده است.

مسئول روابط عمومی دفتر دماوند قاسم میرزایی نیکو تصریح کرد: آقای میرزایی تا ظهر امروز در بیمارستان بستری بودند و سلامتی ایشان بررسی می‌شد، خدا رو شکر زمانی که پزشکان از بابت سلامتی ایشان اطمینان حاصل کردند وی مرخص شد؛ جراح بیمارستان دو روز برای ایشان استراحت مطلق تجویز کرد اما گفتند برای اطمینان بیشتر فردا در تهران سی‌تی‌اسکن انجام دهند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000