هدر اصلی
1396/04/24 09:57:08
سرویس استان ها
بابایی صالح:

استعدادهای ورزشی خوبی در شهرستان آوج و بویین زهرا وجود دارد/ مناطق محروم مورد توجه بیشتر مسئولان قزوین قرار گیرند

نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، گفت: برای ایجاد عدالت اجتماعی از مسئولان استانی انتظار داریم به مناطق محروم توجه بیشتری کنند.
استعدادهای ورزشی خوبی در شهرستان آوج و بویین زهرا وجود دارد/ مناطق محروم مورد توجه بیشتر مسئولان قزوین قرار گیرند نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، گفت: برای ایجاد عدالت اجتماعی از مسئولان استانی انتظار داریم به مناطق محروم توجه بیشتری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105323005263.jpg استعدادهای,ورزشی,خوبی,در,شهرستان,آوج,و,بویین,زهرا,وجود,دارد/,مناطق,محروم,مورد,توجه,بیشتر,مسئولان,قزوین,قرار,گیرند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روح الله بابایی صالح در مراسم افتتاحیه مسابقات کبدی منطقه یک بانوان قهرمانی کشور اظهارداشت: در مناطق محروم استان مانند شهرستان بویین زهرا و آوج به دلیل نبود امکانات رفاهی و ورزشی نیازمند توجه بیشتر مسئولان هستیم.

نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: جای خوشحالی دارد که استاندار قزوین با حضور مستمر در شهرستانها با مشکلات و توانمندی های مناطق بیشتر آشنا می شوند و برای حل آنها دستور لازم را صادر می کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهارداشت: در شهر آوج و آبگرم هیچ استخری برای تفریح و ورزش مردم نداریم که شنا کردن جوانان در کانالها خطرساز شده که باید در این زمینه اقدام لازم صورت گیرد.

وی گفت: با همه کمبودها، استعدادهای ورزشی خوبی در شهرستان آوج و بویین زهرا وجود دارد که برگزاری مسابقات کشوری می تواند به شکوفایی آنها کمک کند.

نماینده بویین زهرا در مجلس شورای اسلامی، یادآورشد: برگزاری مسابقات ورزشی و توسعه رشته های مختلف به افزایش نشاط و شادابی در جامعه کمک کرده و به سالم سازی فضا نیز منجر می شود که در این راستا از هر گونه کمکی دریغ نخواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet