شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هزارجریبی تاکید کرد:

اعضای شورای اسلامی شهروروستا سپر مشکلات مردم هستند/ گلستان در صف آخر تخصیص اعتبارات دولتی

سرویس استان ها
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: گلستان در صف آخر تخصیص اعتبارات دولتی قرار دارد.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 10:06
اعضای شورای اسلامی شهروروستا سپر مشکلات مردم هستند/ گلستان در صف آخر تخصیص اعتبارات دولتی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: گلستان در صف آخر تخصیص اعتبارات دولتی قرار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109088456883.jpg اعضای,شورای,اسلامی,شهروروستا,سپر,مشکلات,مردم,هستند/,گلستان,در,صف,آخر,تخصیص,اعتبارات,دولتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نبی هزارجریبی درهمایش منتخبین شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی گرگان اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر و روستا سپر مشکلات مردم هستند.

نماینده مردم اق قلا و گرگان در مجلس شورای اسلامی، افزود: ما کارپرداز شما مردم هستیم و هر زمان و مکانی از ما بخواهید به مشکلات شما رسیدگی می‌کنیم.

هزارجریبی اظهار کرد: پروژه هتل ناهار خوران، تله کابین گرگان، شهربازی مدرن، موج‌های آبی و ... از جمله مسائل مربوط به شهر گرگان است که در حال پیگیری آن هستیم.

وی با بیان اینکه حمله تروریستی به مجلس منجر به شهادت ۱۸ نفر و جانبازی تعدادی شد، تصریح کرد: اگر رشادت مرزبانان کشور نبود ما شاهد بیش از ۱۰۰ مورد از این‌گونه اتفاقات در کشور بودیم.

وی با اشاره به نطق اخیر خود در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: استان گلستان که پایه کار آن کشاورزی و دام‌پروری است همیشه در انتخابات حضور پرشوری داشته و رتبه‌های نخست را به خود اختصاص داده؛اما در تخصیص برنامه و بودجه دولت در صف آخر قرار دارد که این امر زیبنده نیست.

هزارجریبی گفت: شوراها باید ترس را کنار بگذارند و در مطالبه مشکلات مردم بی‌پروا باشند، ما نمایندگان مجلس هم در این مسیر آن‌ها را یاری می‌کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: هزینه‎ شوراهای شهر و روستا باید ریال به ریال بررسی شود و تا مبادا دینی بر گردن شوراها باقی بماند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:در جلساتی که  در سطح شهرستان برگزار می‎شود،اعضای شوراهای روستا باید حضور داشته باشند تا با نمایندگان و مسئولان شهر خود آشنا شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط