هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار:

وزرای اقتصادی دولت یازدهم باید پالایش شوند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: ناکارآمدی وزرای اقتصادی دولت یازدهم برای همه روشن است و آنان باید در کابینه دوازدهم پالایش شوند.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 10:23
وزرای اقتصادی دولت یازدهم باید پالایش شوند نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، گفت: ناکارآمدی وزرای اقتصادی دولت یازدهم برای همه روشن است و آنان باید در کابینه دوازدهم پالایش شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/120524.jpg وزرای,اقتصادی,دولت,یازدهم,باید,پالایش,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد علی پورمختار پیرامون الزامات کابینه دوازدهم، اظهار داشت: یکی از مشکلاتی که در کابینه یازدهم وجود داشت، سن بالای برخی از وزرا است.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه بنده معتقدم که دولت باید جوان باشد، ادامه داد: در کشور نیروهای توانمند و با انگیزه زیادی وجود دارد که خوب است رئیس جمهور فارغ از مسائل سیاسی و وابستگی‌های جناحی کابینه جدید را انتخاب کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه عدم توان و ناکارآمدی وزرای اقتصادی دولت ما برای همه روشن است، تصریح کرد: وزرای اقتصادی دولت یازدهم توان کافی نداشتند و عملکرد رئیس جمهور در 4 سال گذشته را زیر سوال برده‌اند و این افراد حتما در کابینه جدید باید پالایش شوند.

پورمختار بیان داشت: وزارت بهداشت در دولت یازدهم عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت و وزیر بهداشت در صورت ادامه کار فقط باید برخی رویکرد‌های مربوط به طرح مزبور را اصلاح کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی در طول مدت کوتاهی که به وزارتخانه آمده عملکرد قابل قبولی داشته است، خاطر نشان کرد: وزیر امور خارجه هم عملکرد خوبی در کابینه یازدهم از خود به جای گذاشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000