آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی دلیگانی:

مبنای اصلی انتخاب کابینه دوازدهم باید کاری بودن افراد باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون برنامه و بودجه ملس شورای اسلامی، گفت: در کابینه دوازدهم باید از افرادی استفاده کرد که دغدغه اصلی‌شان کار کردن باشد.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 12:52
مبنای اصلی انتخاب کابینه دوازدهم باید کاری بودن افراد باشد عضو کمیسیون برنامه و بودجه ملس شورای اسلامی، گفت: در کابینه دوازدهم باید از افرادی استفاده کرد که دغدغه اصلی‌شان کار کردن باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg مبنای,اصلی,انتخاب,کابینه,دوازدهم,باید,کاری,بودن,افراد,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی پیرامون عملکرد وزرای دولت یازدهم اظهار داشت: بنده اگر جای رئیس جمهور بودم اکثر وزرای فعلی را تغییر می‌دادم.

 نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه در کابینه دوازدهم باید افرادی حضور داشته باشند که تنها دغدغه‌شان کار باشد، ادامه داد: در کابینه باید افرادی باشند که برای خدمت به مردم و از بین بردن دغدغه‌های آن‌ها حاضر باشند روزی 20 ساعت هم کار کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون برنامه و بودجه ملس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: کسانی که شغل دوم و شرکت خصوصی دارند، نباید در کابینه بمانند کسانی باید در دولت حضور داشته باشند که به فکر اصل کار باشند و حواشی را کنار بگذارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000