خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1396/04/23 11:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحیمی:

قرارداد توتال پیام مثبتی به دنیا برای تعامل با ایران داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: قرارداد با توتال یک موضوع حاکمیتی است، ما بعد از برجام از ظرفیت های اقتصادی پیش آمده استفاده نکردیم و این می تواند نقطه عطفی در مناسبات بخش انرژی ایران و اتحادیه اروپا باشد.
قرارداد توتال پیام مثبتی به دنیا برای تعامل با ایران داشت عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: قرارداد با توتال یک موضوع حاکمیتی است، ما بعد از برجام از ظرفیت های اقتصادی پیش آمده استفاده نکردیم و این می تواند نقطه عطفی در مناسبات بخش انرژی ایران و اتحادیه اروپا باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106446773436.jpg قرارداد,توتال,پیام,مثبتی,به,دنیا,برای,تعامل,با,ایران,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا رحیمی افزود: حضور توتال در کنار چین می تواند گشایش های قابل توجهی در فازهای عسلویه داشته باشد و هم در حوزه مناسبات بین المللی پیام مثبتی به دنیا دهد که شرکت های معتبر و برندهای اول دنیا تعاملاتشان را به صورت خیلی افتخار آمیز با ایران پیش می برند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، همچنین با تاکید بر تقویت کارآمدی در انتخاب کابینه بیان کرد:‌رییس جمهوری در تعیین اعضای دولت دوازدهم به دنبال تقویت کارآمدی باشد که این مهم ترین مساله است و می تواند در میزان موفقیت دولت تاثیرگذار باشد.

رحیمی اضافه کرد:‌رییس جمهوری باید با تقویت کارآمدی دولت دوازدهم توفیقات دولت آینده را به حداکثر برساند.

وی ادامه داد: اجرای برنامه ششم توسعه و تحقق وعده های رییس جمهوری از جمله موضوعاتی است که در انتخاب اعضای دولت دوازدهم باید مورد توجه قرار گیرد به همین جهت وزرا باید افراد توانمندی باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین گفت: نگاه اعضای دولت دوازدهم باید به آینده بوده و با مسایل روز دنیا آشنایی داشته باشند و مدیریت آنان روزمره نباشد.

به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: نگاه اعضای دولت دوازدهم باید در پیشبرد اهداف ملی و بین المللی باشد و بتوانند پیوند جمهوری اسلامی ایران را با جامعه جهانی برقرار و تعامل بین المللی در حوزه های بخشی خود را پیش ببرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet