هدر اصلی
1396/04/23 13:58:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تجری مطرح کرد:

باید استقلال خودروسازان در حوزه تولید حفظ شود

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: صنعت خودروسازی ایران باید در بخش مشتری مداری، ایجاد فضای رقابتی و به کارگیری تکنولوژی های نوین تولید جدیت بیشتری به خرج دهد و برای دستیابی به استانداردهای بین المللی تولید خودرو حداکثر توان خود را به کار گیرد.
باید استقلال خودروسازان در حوزه تولید حفظ شود نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، گفت: صنعت خودروسازی ایران باید در بخش مشتری مداری، ایجاد فضای رقابتی و به کارگیری تکنولوژی های نوین تولید جدیت بیشتری به خرج دهد و برای دستیابی به استانداردهای بین المللی تولید خودرو حداکثر توان خود را به کار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606102971587592.jpg باید,استقلال,خودروسازان,در,حوزه,تولید,حفظ,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری با اشاره به اهمیت رقابت پذیری خودروهای داخلی افزود: با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد کشور حمایت از تولیدکنندگان داخلی از سوی دولت امری الزامی است ولی این حمایت نباید منجر به بی انگیزگی تولیدکنندگان  در افزایش سطح کیفی خودروهای داخلی شود بلکه باید تولیدکنندگان با اتکا به حمایت های دولت به مسئله رقابت پذیری خودرو توجه بیشتری نمایند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امروز ارتقاء سطح کیفی خودروهای تولیدی از اهمیت بسیاری برخوردار است و در صورتی که تولیدکنندگان اقدامی در جهت ارتقای آن انجام ندهند بی رغبتی مصرف کنندگان را به دنبال خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه با اشاره به اهمیت توسعه صادرات در صنعت خودروسازی ابراز داشت: البته خودروسازان نباید از مسئله صادرات غافل شوند و ضرورت دارد در صدد گسترش آن برآیند و دستیابی به این توان از طریق ارتقای سطح کیفی خودروها و رقابت پذیری آن محقق خواهد شد.

به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، در پایان با اشاره به لزوم حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت خودروسازی  گفت: حضور سرمایه گذاران خارجی در صنعت خودروسازی از اهمیت بسیاری برخوردار است و این حضور باید همراه با انتقال تکنولوژی های نوین تولید و ارتقای توان تولید داخلی صورت گیرد تا استقلال صنعت خودرو در زمینه تولید حفظ گردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet