اربعین حسینی
1396/04/23 13:46:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نیکزادی:

وزارت خارجه میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی در کشورهای دیگر را اعلام کند

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزارت امور خارجه، گفت: وزارت امور خارجه باید میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی که در کشورهای دیگر صادرات انجام می‌دهند را اعلام کند.
وزارت خارجه میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی در کشورهای دیگر را اعلام کند یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزارت امور خارجه، گفت: وزارت امور خارجه باید میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی که در کشورهای دیگر صادرات انجام می‌دهند را اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg وزارت,خارجه,میزان,همکاری,خود,با,بازرگانان,ایرانی,در,کشورهای,دیگر,را,اعلام,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله نیکزادی در بیست و پنجمین جلسه شورای گفت‌وگوی استانی دولت و بخش خصوصی گفت: فرایند صادرات به مشارکت مردم و مسئولان وابسته است.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آمار صادرات استان باید سالانه ارایه داده شود تا براساس آن نقاط قوت و ضعف صادرات استان مشخص گردد تا بتوانیم نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از لزوم کار منسجم برای بسته بندی محصولات سخن به میان آورد و عنوان کرد: برای ورود بهتر به بازارهای جهانی باید روی بسته بندی محصولات دقت بیشتری صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از گمرکات افزود: برگشت خوردن کالاهای ایرانی باعث تبلیغات منفی رقبای دیگر علیه همه کالاهای ما می شود که باید دقت بیشتری در این خصوص انجام شود، همچنین وزارت بازرگانی و سازمان استاندارد نیز گزارشی از نحوه همکاری با صادرکنندگان را ارایه دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet