هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نیکزادی:

وزارت خارجه میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی در کشورهای دیگر را اعلام کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزارت امور خارجه، گفت: وزارت امور خارجه باید میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی که در کشورهای دیگر صادرات انجام می‌دهند را اعلام کند.
جمعه 23 تیر 1396 ساعت 13:46
وزارت خارجه میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی در کشورهای دیگر را اعلام کند یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، خطاب به وزارت امور خارجه، گفت: وزارت امور خارجه باید میزان همکاری خود با بازرگانان ایرانی که در کشورهای دیگر صادرات انجام می‌دهند را اعلام کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606108296676229.jpg وزارت,خارجه,میزان,همکاری,خود,با,بازرگانان,ایرانی,در,کشورهای,دیگر,را,اعلام,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله نیکزادی در بیست و پنجمین جلسه شورای گفت‌وگوی استانی دولت و بخش خصوصی گفت: فرایند صادرات به مشارکت مردم و مسئولان وابسته است.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: آمار صادرات استان باید سالانه ارایه داده شود تا براساس آن نقاط قوت و ضعف صادرات استان مشخص گردد تا بتوانیم نقاط ضعف را برطرف و نقاط قوت را تقویت کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، از لزوم کار منسجم برای بسته بندی محصولات سخن به میان آورد و عنوان کرد: برای ورود بهتر به بازارهای جهانی باید روی بسته بندی محصولات دقت بیشتری صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از گمرکات افزود: برگشت خوردن کالاهای ایرانی باعث تبلیغات منفی رقبای دیگر علیه همه کالاهای ما می شود که باید دقت بیشتری در این خصوص انجام شود، همچنین وزارت بازرگانی و سازمان استاندارد نیز گزارشی از نحوه همکاری با صادرکنندگان را ارایه دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار