هفته دفاع مقدس
1396/04/24 11:35:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمودی شاه‌نشین خبر داد:

پرونده انتخابات شوراها بسته شد/ ابطال آراء در دو حوزه انتخابیه

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها از بسته شدن پرونده انتخابات شوراها خبر داد.
پرونده انتخابات شوراها بسته شد/ ابطال آراء در دو حوزه انتخابیه رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها از بسته شدن پرونده انتخابات شوراها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg پرونده,انتخابات,شوراها,بسته,شد/,ابطال,آراء,در,دو,حوزه,انتخابیه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد محمودی شاه‌نشین از بسته شده پرونده این انتخابات خبر داد و گفت: شکایات متعددی از حوزه‌‌های انتخابیه به هیئت مرکزی نظارت ارجاع شده بود که در چندین جلسه بررسی شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات در 2 حوزه انتخابیه ابطال شد و طبق قانون انتخابات میان دوره‌ای در این حوزه‌ها برگزار نمی‌شود، ادامه داد: در حوزه‌های انتخابیه که جمعیت زیر 200 هزار نفر دارند، طبق قانون، استانداری قائم‌مقام شورای شهر می‌شود و در حوزه‌های انتخابیه بالای 200 هزار نفر نیز وزارت کشور قائم‌مقام شوراها می‌شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: در 2 حوزه‌ای که انتخابات آنها ابطال شد، استاندار قائم‌مقام خواهد بود و تمامی وظایف شوراها بر عهده وی خواهد بود.

پیش از این فرهاد تجری سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ابطال آرای دو حوزه انتخابیه منصوریه در استان خوزستان و لنگر در استان مازندران خبر داده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet