هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمودی شاه‌نشین خبر داد:

پرونده انتخابات شوراها بسته شد/ ابطال آراء در دو حوزه انتخابیه

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها از بسته شدن پرونده انتخابات شوراها خبر داد.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 11:35
پرونده انتخابات شوراها بسته شد/ ابطال آراء در دو حوزه انتخابیه رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها از بسته شدن پرونده انتخابات شوراها خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg پرونده,انتخابات,شوراها,بسته,شد/,ابطال,آراء,در,دو,حوزه,انتخابیه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد محمودی شاه‌نشین از بسته شده پرونده این انتخابات خبر داد و گفت: شکایات متعددی از حوزه‌‌های انتخابیه به هیئت مرکزی نظارت ارجاع شده بود که در چندین جلسه بررسی شد.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات در 2 حوزه انتخابیه ابطال شد و طبق قانون انتخابات میان دوره‌ای در این حوزه‌ها برگزار نمی‌شود، ادامه داد: در حوزه‌های انتخابیه که جمعیت زیر 200 هزار نفر دارند، طبق قانون، استانداری قائم‌مقام شورای شهر می‌شود و در حوزه‌های انتخابیه بالای 200 هزار نفر نیز وزارت کشور قائم‌مقام شوراها می‌شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: در 2 حوزه‌ای که انتخابات آنها ابطال شد، استاندار قائم‌مقام خواهد بود و تمامی وظایف شوراها بر عهده وی خواهد بود.

پیش از این فرهاد تجری سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ابطال آرای دو حوزه انتخابیه منصوریه در استان خوزستان و لنگر در استان مازندران خبر داده بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000