هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی کوچی با اشاره به احضار مدیران فرودگاه مشهد در پی تاخیر پروازی:

انجام پروازبدون مجوز در صورت اثبات تبعات بسیاری برای شرکت هواپیمایی متخلف دارد/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگوی تاخیرهای پروازی باشند

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه یک بار برای همیشه باید پرونده تاخیرهای پروازی با هر بهانه ای بسته شود، تصریح کرد: برخورد قاطع با تاخیرهای پروازی و ممانعت از پرواز هواپیمایی که با تاخیر رو به رو بوده می تواند درس عبرتی برای سایر ایرلاین ها باشد.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 11:08
انجام پروازبدون مجوز در صورت اثبات تبعات بسیاری برای شرکت هواپیمایی متخلف دارد/ مسئولان ذی‌ربط پاسخگوی تاخیرهای پروازی باشند رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر اینکه یک بار برای همیشه باید پرونده تاخیرهای پروازی با هر بهانه ای بسته شود، تصریح کرد: برخورد قاطع با تاخیرهای پروازی و ممانعت از پرواز هواپیمایی که با تاخیر رو به رو بوده می تواند درس عبرتی برای سایر ایرلاین ها باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101342847653.jpg انجام,پروازبدون,مجوز,در,صورت,اثبات,تبعات,بسیاری,برای,شرکت,هواپیمایی,متخلف,دارد/,مسئولان,ذی‌ربط,پاسخگوی,تاخیرهای,پروازی,باشند Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به احضار مدیران فرودگاه مشهد و شرکت هواپیمایی زاگرس به دادسرا در پی تاخیر ۴پرواز این شرکت که به دلیل عدم مجوز بوده، گفت: افزایش تاخیرهای پروازی به دلایل مختلف ناکارآمدی سیستم هواپیمایی را نشان می دهد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اثبات نداشتن مجوز و انجام پرواز تبعات بسیاری برای شرکت هواپیمایی متخلف دارد، افزود: انجام پرواز بدون اخذ مجوزهای لازم بازی با جان مسافران تلقی می شود و اگر پروازی بدون مجوز انجام می شد ، تبعاتش متوجه شرکت فرودگاه‌ها بود.

وی با تاکید بر اینکه یک بار برای همیشه باید پرونده تاخیرهای پروازی با هر بهانه ای بسته شود، تصریح کرد: برخورد قاطع با تاخیرهای پروازی و ممانعت از پرواز هواپیمایی که با تاخیر رو به رو بوده می تواند درس عبرتی برای سایر ایرلاین ها باشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه ورود دادستانی به موضوع تاخیر پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس و احضار مدیران فرودگاه مشهد اقدامی خوب بوده است، گفت: برخورد با چنین تخلفاتی که بازی با جان مردم تلقی می شود، در اصل وظیفه شرکت فرودگاه های کشور است؛ زیرا اخذ مجوز باید در بازه زمانی قبل پرواز انجام شود و مردم نباید تاوان بی مسئولیتی ها را بپردازند.

رضایی کوچی ادامه داد: اخذ مجوز برای انجام پروازها ضروری بوده و تاخیر در این رابطه معنا ندارد، زیرا این از جمله کارهایی است که باید سر فرصت و قبل پرواز صورت بگیرد، اینکه اخذ مجوز به دقیقه 90 قبل از پرواز موکول شود یعنی سیستم با مشکلات عدیده ای مواجه است.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی؛ یادآور شد: نشستی با مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور برای بررسی موضوع تاخیرهای پروازی و همچنین نحوه اخذ مجوزها جهت پرواز برگزار خواهد شد تا به این ترتیب موضوع تاخیرهای طولانی یک بار برای همیشه تمام شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000