هفته دفاع مقدس
1396/04/24 09:54:51
سرویس استان ها
زارعی:

پروژه پل سوم بشار ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: پروژه پل سوم بشار ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
پروژه پل سوم بشار ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، گفت: پروژه پل سوم بشار ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43602.jpg پروژه,پل,سوم,بشار,۶۰,درصد,پیشرفت,فیزیکی,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلام محمد زارعی در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر یاسوج افزود: این پروژه از مطالبات همه مردم است باید با برنامه ریزی روند اجرای آن تسریع شود.

 نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیش بینی می‌شود باند نخست این پل  ماههای آینده به بهره برداری برسد، گفت: طبق قول استاندار استان، در راستای تسریع در اجرای این پروژه، از محل اسناد خزانه به این پروژه کمک خواهد شد.

زارع همچنین پیشرفت فیزیکی پروژه بیمارستان شهید جلیل یاسوج را ۹۲ درصدعنوان کرد و افزود: این پروژه تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: در این بیمارستان چندین اتاق عمل پیش بینی شده و تامین تجهیزات این بیمارستان در حال پیگیری است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، افزود: بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج ۲.۵ برابر ظرفیت خود پذیرش بیمار دارد و با راه اندازی این بیمارستان فشار بر روی بخش درمان کاهش می یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet