هدر اصلی
1396/04/24 13:09:57
سرویس سیاسی
کاظمی تشریح کرد:

اصلاح قانون انتخابات در دستور کار کمیسیون شوراها / بخش نظارت در قانون شوراها مغفول مانده است

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی معقتد است با توجه به تشکیل چندین دوره شورا، نقاط ضعف و قوت قانون مشخص شده و با توجه به شرایط باید قانون اصلاح شود.
اصلاح قانون انتخابات در دستور کار کمیسیون شوراها / بخش نظارت در قانون شوراها مغفول مانده است نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی معقتد است با توجه به تشکیل چندین دوره شورا، نقاط ضعف و قوت قانون مشخص شده و با توجه به شرایط باید قانون اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg اصلاح,قانون,انتخابات,در,دستور,کار,کمیسیون,شوراها,/,بخش,نظارت,در,قانون,شوراها,مغفول,مانده,است Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت شوراها و لزوم اصلاح قانون انتخابات شوراها، اظهار داشت: با توجه به برگزاری پنج دوره انتخابات شوراها، قانون در این زمینه نیاز به یک بازنگری جدی دارد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به تجربه تشکیل چندین دوره شورا در کشور، نقاط ضعف و قوت این سیستم مشخص شده و قطعا نیاز به بازنگری دارد.

وی با بیان اینکه در قانون باید نقاط ضعف شوراها را برطرف کنیم، افزود: اختیارات کافی باید در اختیار شوراها باشد تا فقط شورای شهرداری نباشند و در امورات شهری به عنوان یک پارلمان محلی فعالیت کنند.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه قانونی برای ایجاد شوراها تصویب شده ولی بخش نظارت در قانون شوراها مغفول مانده است و نیازمند اصلاحاتی است، که این موضوع در دستور کار کمیسیون شوراها قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet