شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمالی به‌ بهانه سالروز انعقاد برجام؛

آمریکا نمی‌خواهد ما از نتایج برجام بهره‌مند شویم

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: برجام از ابتدا نسخه شفابخش و نجات دهنده کشور ما از مشکلات نبود.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 12:29
آمریکا نمی‌خواهد ما از نتایج برجام بهره‌مند شویم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: برجام از ابتدا نسخه شفابخش و نجات دهنده کشور ما از مشکلات نبود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611100372648412.jpg آمریکا,نمی‌خواهد,ما,از,نتایج,برجام,بهره‌مند,شویم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد جمالی‌نوبندگانی با اشاره به فرا رسیدن سالگرد انعقاد برجام (23تیرماه) گفت: همه ما باید بدانیم که برجام از ابتدا نسخه شفابخش و نجات دهنده کشور ما از مشکلات نبود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برجام تنها برای حل کردن بخشی از مسائل ایران با دنیای غرب به‌ویژه در زمینه هسته‌ای بود، ادامه داد:‌ بعد از امضای برجام ایران در برخی از زمینه‌ها چون کشتی‌رانی، فروش نفت، حرکت نفت‌کش‌ها به سمت بنادر و تا حدودی همکاری‌های علمی و هسته‌ای توفیقاتی به دست آورد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اینکه با وجود امضای برجام ایران هنوز از ارتباط با بانک‌های بزرگ جهانی محروم است، تصریح کرد: علی رغم اینکه بعد از برجام بسیاری از مقامات اروپایی به کشور ما رفت‌و‌آمد دارند، اما توقع ما این است که پس از لغو تحریم‌ها، حجم بیشتری از مشکلات به‌‌گونه‌ای اساسی‌تر حل شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،گفت:‌ برخی از کشورهای غربی از ترس آن که مبادا تحریم‌های ثانویه آمریکا دامنشان را بگیرد، ارتباط خود با ایران را محدود کردند و همه این مسائل حاکی از آن است که آمریکا نمی‌خواهد ما از نتایج برجام بهره‌مند شویم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000