هدر اصلی
1396/04/24 10:31:42
سرویس استان ها
سیدحمیدرضا کاظمی مطرح کرد:

نارضایتی مردم نسبت به عملکرد مدیریت عالی لرستان/ درخواست کارگروه ویژه مجمع نمایندگان برای توسعه استان

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان گفت:مدیریت عالی استان لرستان نتوانسته کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد.
نارضایتی مردم نسبت به عملکرد مدیریت عالی لرستان/ درخواست کارگروه ویژه مجمع نمایندگان برای توسعه استان رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان گفت:مدیریت عالی استان لرستان نتوانسته کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103337578254.jpg نارضایتی,مردم,نسبت,به,عملکرد,مدیریت,عالی,لرستان/,درخواست,کارگروه,ویژه,مجمع,نمایندگان,برای,توسعه,استان Icana

سید حمیدرضا کاظمی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص وضعیت استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت: استان لرستان با توجه به اینکه با مشکل بیکاری به طور جدی روبه رو است، اقداماتی که استاندار انجام می‌دهد از نظر افکار عمومی یک کار تبلیغاتی است.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر کشور به عنوان وزیر معین دولت در استان لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی، در استان حضور پیدا می کند، بیان کرد: اعتقاد ما این است که کار خاصی در استان لرستان انجام نشده و این اعتراض را به وزیر کشور در موضوع با وضعیت مدیریت استان لرستان اعلام کرده‌ایم که مدیریت استان نتوانسته است کار موثری در حوزه اشتغال، تولید و توسعه استان انجام دهد.

وی با بیان اینکه زمانی که استان لرستان به عنوان استان پایلوت اقتصاد مقاومتی در هیات دولت تصویب و ابلاغ شد این امیدواری به وجود آمد که اقدامات اساسی در استان انجام شود، افزود: بعد از گذشت یکسال اقدام موثری در استان انجام نشده و مردم نیز نسبت به عملکرد مدیریت عالی استان لرستان ناراضی هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نارضایتی را به وزیر کشور اعلام کرده‌ایم و گفته ایم که مردم این سفرها را برای توسعه استان لرستان موثر ندیده‌اند و لازم است دولت رویکرد جدیدی را نسبت به توسعه استان لرستان داشته باشید، گفت: درخواست ما از معاون اول رئیس جمهور این است که کارگروه ویژه‌ای برای توسعه لرستان را در نظر گیرند و مراتب نگرانی مجمع نمایندگان استان را نیز به وزیر کشور اعلام کرده‌‎ایم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet