خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1396/04/24 13:48:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی:

سطح مشکلات در روابط بانکی کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است.
سطح مشکلات در روابط بانکی کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg سطح,مشکلات,در,روابط,بانکی,کاهش,یافته,اما,به,طور,کامل,برطرف,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد ابراهیم رضایی درباره دستاورد برجام برای کشورمان اظهار داشت: مشکلات کشور با وجود برجام رفع نمی‌شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، افزود: برجام مانند زمینه‌ای است که بخشی از شرایط دشوار را بهبود بخشیده و برخی مشکلات در حوزه کشتیرانی را برطرف کرده به طوری که بیمه‌ کشتی‌ها و محموله‌ها در خارج از کشور با مشکل مواجه نیستند.

رضایی با اشاره به تاثیر برجام در حوزه اقتصادی ادامه داد: متاسفانه همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: در حال حاضر در نقل و انتقالات پولی دچار مشکل هستیم و اگر سرمایه گذار یا تاجری قصد فروش کالایی را داشته باشد نمی‌تواند در سیستم بانکی نقل و انتقالات پولی انجام دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: امور اقتصادی و تجاری ما در سیستم‌های بانکی معتبر کشورهای خارجی دچار بحران است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet