هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

سطح مشکلات در روابط بانکی کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 13:48
سطح مشکلات در روابط بانکی کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، گفت: همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg سطح,مشکلات,در,روابط,بانکی,کاهش,یافته,اما,به,طور,کامل,برطرف,نشده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد ابراهیم رضایی درباره دستاورد برجام برای کشورمان اظهار داشت: مشکلات کشور با وجود برجام رفع نمی‌شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، افزود: برجام مانند زمینه‌ای است که بخشی از شرایط دشوار را بهبود بخشیده و برخی مشکلات در حوزه کشتیرانی را برطرف کرده به طوری که بیمه‌ کشتی‌ها و محموله‌ها در خارج از کشور با مشکل مواجه نیستند.

رضایی با اشاره به تاثیر برجام در حوزه اقتصادی ادامه داد: متاسفانه همچنان مشکلات ما در روابط اقتصادی و بانکی پابرجاست اگرچه سطح این چالش کاهش یافته اما به طور کامل برطرف نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: در حال حاضر در نقل و انتقالات پولی دچار مشکل هستیم و اگر سرمایه گذار یا تاجری قصد فروش کالایی را داشته باشد نمی‌تواند در سیستم بانکی نقل و انتقالات پولی انجام دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: امور اقتصادی و تجاری ما در سیستم‌های بانکی معتبر کشورهای خارجی دچار بحران است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000