شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژمانفر:

دستگاه‌های اقتصادی نیازمند تقویت اساسی هستند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت در انتخاب اعضای کابینه خود آزاد است اما مجلس به این موضوع نظارت می‌کند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 10:11
دستگاه‌های اقتصادی نیازمند تقویت اساسی هستند نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت در انتخاب اعضای کابینه خود آزاد است اما مجلس به این موضوع نظارت می‌کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201702100365698282.jpg دستگاه‌های,اقتصادی,نیازمند,تقویت,اساسی,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام نصراله پژمانفر درباره تشکیل کابینه دوازدهم و تغییر و ابقای وزرا، اظهار داشت: چهار سال از عمر دولت یازدهم گذشت و رو سیاهی عملکرد ضعیف در مسائل اقتصادی برای دولت باقی ماند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، افزود: علی رغم وعده‌های دولت، وضعیت معیشت مردم بهبود پیدا نکرد و مشکلات اجتماعی، فرهنگی و معیشتی مردم افزایش یافت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: دولت آزاد است و می‌تواند کابینه خود را آنطور که مایل است انتخاب کند، مجلس نیز در این باره نظارت می‌کند تا افراد شایسته وارد کابینه دوازدهم شوند البته اگر هم افراد شایسته نباشند قوه مقننه وظایف نظارتی خود را انجام می‌دهد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: تصور می‌کنم حوزه‌هایی که مربوط به امور اقتصادی کشور است نیازمند تقویت و توجه اساسی هستند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000