وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

هدر اصلی
1396/04/24 10:09:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظم‌نسب:

مخالفت مجلس باتفکیک وزارتخانه‌ها کارشناسی است/ به‌جای خرج تراشیدن برای دولت، وزرای فعلی را تقویت کنید

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: دلیلی ندارد خرج بی‌خودی روی دست دولت بگذاریم تا بخواهد به تفکیک وزارتخانه‌ها اقدام کند.
مخالفت مجلس باتفکیک وزارتخانه‌ها کارشناسی است/ به‌جای خرج تراشیدن برای دولت، وزرای فعلی را تقویت کنید نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: دلیلی ندارد خرج بی‌خودی روی دست دولت بگذاریم تا بخواهد به تفکیک وزارتخانه‌ها اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102608449497.jpg مخالفت,مجلس,باتفکیک,وزارتخانه‌ها,کارشناسی,است/,به‌جای,خرج,تراشیدن,برای,دولت،,وزرای,فعلی,را,تقویت,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ جواد کاظم نسب با اشاره به موضوع تفکیک وزارت جهاد کشاورزی و احیای مجدد وزارت بازرگانی از سوی دولت مطرح کرد: هدف مجلس کوچک کردن دولت است، به‌جای طرح چنین موضوعاتی  بهتر است بیشتر بر روی وزارتخانه‌ها کار کرده و آنها را تقویت کنیم.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: چه لزومی دارد که وزارت جهاد کشاورزی را به دو وزارتخانه تبدیل کنیم؟! اگر برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی را در این خصوص به‌کار بندیم، همچون افزایش تعداد نمایندگان این وزارتخانه در سطح  سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی در کشورهای مختلف برای پیشبرد اهداف این نهاد همچون افزایش حجم صادرات قطعاً وزارت خانه فعلی از کارآمدی لازم و کافی برخوردار بوده و احتیاجی به تفکیک نخواهد بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس دهم تصریح کرد: دلیلی ندارد که خرج بی‌خودی روی دست دولت بگذاریم تا بخواهد به تفکیک وزارتخانه‌ها اقدام کند این موضوع اصلاً قابل‌قبول نیست.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی که پیرامون مخالفت کارشناسان درباره تفکیک وزارتخانه‌ها مطرح می‌شود کارشناسی شده و به نفع نظام است ازاین‌رو بهتر است دولت آن را بپذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet