خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1396/04/24 10:56:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاظمی:

اصلاح‌طلبان اختلافات داخلی را در جلسات خود مطرح کنند

نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: در شرایطی که فضای انتقاد سازنده باز است و اظهار نظر آزاد وجود دارد، تخریب اصلا کارساز نیست.
اصلاح‌طلبان اختلافات داخلی را در جلسات خود مطرح کنند نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: در شرایطی که فضای انتقاد سازنده باز است و اظهار نظر آزاد وجود دارد، تخریب اصلا کارساز نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201609103304392236.jpg اصلاح‌طلبان,اختلافات,داخلی,را,در,جلسات,خود,مطرح,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد کاظمی درباره اینکه عدم یکپارچگی در جریان اصلاحات چه تاثیری بر اعتماد شکل گرفته می‌گذارد مطرح کرد: اصلاحات، طیف وسیعی از طرفداران این تفکر را شامل می‌شود که در این طیف به هر حال نظرات متفاوتی هم وجود دارد اما در مجموع در مورد مسائل ملی کشور وحدت نظر وجود دارد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: به عنوان مثال در مورد انتخاب آقای روحانی به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری همه به این تصمیم رسیدند که بهترین گزینه آقای روحانی است یا اینکه معتقد هستیم در مورد کابینه باید از جوانان متخصص و خوش فکرتر استفاده کرد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس دهم خاطرنشان کرد: اختلاف نظرهایی هم که بعضا مشاهده می‌شود حاد نیست. به عنوان مثال در مورد انتخابات شورای شهر، همه به تصمیم شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان تمکین کردند و به نظر می‌رسد اختلافاتی ولو جزئی طبیعی باشد.

وی با انتقاد از اینکه کشاندن اختلاف سلیقه به رسانه‌ها غیر سازنده است، گفت: بنده معتقدم اگر اختلافی هم وجود دارد، باید در جلسات داخلی خودمان آن‌ها را مطرح و بررسی کنیم. با کشیده شدن این مسائل به مطبوعات موافق نیستم.

نماینده مردم ملایر در مجلس دهم درباره اینکه تخریب یکدیگر تا چه اندازه به نفع جریان مخالف اصلاحات و یا خود اصلاحات است، گفت: جامعه ما،‌ جامعه متکاملی است و امروز تخریب از ناحیه هر فرد و یا علیه هر کسی باشد نتیجه منفی می‌دهد.

وی خاطر نشان کرد: وقتی فضای انتقاد سازنده باز است و ما می‌توانیم به راحتی حتی در مطبوعات انتقادات خود را مطرح کنیم و اظهار نظر آزاد وجود دارد، تخریب اصلا کارساز نیست و اثر مثبتی ندارد.

به گزارش ایسنا؛ نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر جامعه در شرایطی نیست که ما بخواهیم به این سمت برویم. جامعه ما، جامعه آگاهی است و اکثریت مردم هم دسترسی به فضای مجازی را دارند، لذا نگاه سنتی به گذشته هم نمی‌تواند مشکلی را حل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet