شهادت امام سجاد (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

آمریکا بازنده اصلی آزادسازی موصل است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «آزادی موصل بلندترین گام در طول چند سال گذشته بحران تروریستی عراق بود» گفت که آمریکا و هم پیمانان منطقه‌ای و اروپایی‌اش بزرگترین بازنده در آزادی موصل بودند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 11:00
آمریکا بازنده اصلی آزادسازی موصل است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «آزادی موصل بلندترین گام در طول چند سال گذشته بحران تروریستی عراق بود» گفت که آمریکا و هم پیمانان منطقه‌ای و اروپایی‌اش بزرگترین بازنده در آزادی موصل بودند. http://cdn.icana.ir/d/019/201703104753934102.jpg آمریکا,بازنده,اصلی,آزادسازی,موصل,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی با تبریک به ملت، دولت و ارتش عراق و نیروهای حشد الشعبی و آیت الله سیستانی که نقش کلیدی در تحولات داشتند، گفت: در این تحولات آمریکا و هم پیمانانش بازنده میدان بودند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: طراحی آمریکا و همپیمانانش تجزیه عراق و بعد شکل گیری حکومت اسلامی عراق و شام یا همان داعش بود تا سیاست‌های آنها اجرایی شود. اما داعش به درک واصل شد و شکست خورد که شکست داعش به معنای شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی مجلس دهم ادامه داد: آمریکا هزاران نفر از داعشی ها را به نام درمان در بیمارستان‌هایش بستری کرده است که علیرغم تمامی کمک‌ها او و همپیمانان منطقه ای و اروپایی‌اش شکست جدی خوردند.

وی ابراز امیدواری کرد که داعش در سوریه نیز از مرحله تهدید تمامیت ارضی خارج شده و سوریه نیز جشن بزرگ پیروزی نهایی را برگزار کند. از این رو تحولات موصل از دو منظر پیروزی ملت عراق و شکست آمریکایی ها مهم است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم، گفت که آمریکایی ها با شکست در موصل به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند همانند گذشته توطئه‌های شوم خود را در منطقه انجام دهند.

بروجردی آزادی موصل را یک پیروزی برای جمهوری اسلامی ایران دانست و توضیح داد: ما از روز اول در برابر پدیده شوم تروریستی ایستادگی کرده و برای کمک به ملت‌های عراق و سوریه جهت شکست تروریست‌ها اعلام موضع کردیم. به هیمن دلیل آزادی موصل تحولی بسیار مهم و غرور آفرین برای ایران محسوب  می‌شود.

به گزارش ایسنا؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که آزادی موصل بلندترین گام در طول چند سال گذشته بحران تروریستی عراق است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000