هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسنوند مطرح کرد:

اختصاص یک‌درصد از محل اعتبارات فروش نفت به حوزه ریل و ساخت راه آهن/پیگیری طرح واگذاری اراضی راه آهن

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: یک درصد از محل اعتبارات فروش نفت به حوزه ریل و ساخت راه آهن برای توسعه خدمات حوزه ریلی اختصاص یافته ، که البته باید باجذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و خارجی حمایت بیشتری شود.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 12:13
اختصاص یک‌درصد از محل اعتبارات فروش نفت به حوزه ریل و ساخت راه آهن/پیگیری طرح واگذاری اراضی راه آهن رئیس کمیسیون انرژی مجلس، گفت: یک درصد از محل اعتبارات فروش نفت به حوزه ریل و ساخت راه آهن برای توسعه خدمات حوزه ریلی اختصاص یافته ، که البته باید باجذب سرمایه گذاران بخش خصوصی و خارجی حمایت بیشتری شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201608103209867462.jpg اختصاص,یک‌درصد,از,محل,اعتبارات,فروش,نفت,به,حوزه,ریل,و,ساخت,راه,آهن/پیگیری,طرح,واگذاری,اراضی,راه,آهن Icana

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نقش راه آهن در هشت سال دفاع مقدس، گفت: راه آهن در توسعه و آبادانی اقتصادی و اجتماعی ایران اسلامی نقش و جایگاهی مهم و منحصر به فرد دارد و در صورت توجه به خدمات این حوزه سرعت پیشرفت کشور تسهیل می شود. 

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه راه آهن در هشت سال دفاع مقدس با انتقال تجهیزات نظامی و رزمندگان و شهدا و جانبازان و به صورت مستقیم نقش داشت، افزود: تشکیل فراکسیون ریلی در مجلس شورای اسلامی مورد توجه قرار گرفته و این فراکسیون با هداف تدوین نظارت و پشتیبانی از خدمات و طرح‌های عمرانی در حوزه ریلی کشور تشکیل می شود و با فعالیت آن زمینه برای توسعه خدمات حوزه ریلی به صورت ویژه و متناسب با نیازهای کشور طراحی و عملیاتی می شود. 

حسنوند با اشاره به اینکه پیش از این نیز یک درصد از محل اعتبارات فروش نفت به حوزه ریل و ساخت راه آهن اختصاص یافته است، ادامه داد: کمیسیون انرژی مجلس و نمایندگان به حوزه راه آهن و ساخت مسیرهای ریلی جدیدی توجه ویژه دارند و از طریق اجرای طرح های عمرانی و جذب سرمایه گذارای بخش خصوصی و خارجی در این زمینه حمایت می کنند. 

وی  با بیان این که رونق تجاری و اقتصادی کشور با تامین نیازهای  ریلی تسهیل می گردد، یادآور شد: با حمایت از راه آهن و ساخت مسیرهای ریلی جدید امکان تکیه بر توان داخلی و توسعه اقتصادی کشور تقویت می شود و باید به خدمات این حوزه توجه ویژه داشت. 

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هم چنین با پیگیرهای صورت گرفته طرح واگذاری اراضی راه آهن مورد توجه قرار گرفته است تا راه آهن در مسیر عمران و آبادانی شهرهای مختلف کشور همانند گذشته نقش و جایگاهی ویژه داشته باشد و نیازهای شهروندان در این زمینه رفع شوند. 

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000