هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سبحانی‌فر:

بیشتر معادن به بخش خصوصی واگذار شده است/دستگاه‌های مربوطه باید نظارت کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، گفت: اکثر معادن ما به بخش خصوصی واگذار شده و دستگاه‌های مربوطه باید نظارت خود را بر معادن اعمال کنند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 14:17
بیشتر معادن به بخش خصوصی واگذار شده است/دستگاه‌های مربوطه باید نظارت کنند عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، گفت: اکثر معادن ما به بخش خصوصی واگذار شده و دستگاه‌های مربوطه باید نظارت خود را بر معادن اعمال کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608108937368217.jpg بیشتر,معادن,به,بخش,خصوصی,واگذار,شده,است/دستگاه‌های,مربوطه,باید,نظارت,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رمضانعلی سبحانی‌فر درباره افزایش شاخص‌های استاندارد معادن کشور اظهار داشت: مجموعه‌های ذی صلاح استانداردهای معادن و رعایت مسائل ایمنی و فنی معادن را تدوین می‌کنند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظام مهندسی معادن وظیفه بازدید از معادن کشور را بر عهده دارد، افزود: در وزارت کار و صنایع نیز بحث نظارتی وجود دارد که رعایت استانداردهای معادن را مورد توجه قرار می‌دهند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اکثر معادن ما به بخش خصوصی واگذار شده، خاطرنشان کرد: به هر حال دستگاه‌های مربوطه باید نظارت خود را به معادن اعمال کنند تا استانداردهای تعریف شده، رعایت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000