هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژمانفر:

مشکلات کارخانه مشهد نخ با جدیت در حال پیگیری است

سرویس استان ها
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر مشکلات کارخانه مشهد نخ با 300 کارگر هستیم تا سر کار خود برگردند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 14:48
مشکلات کارخانه مشهد نخ با جدیت در حال پیگیری است نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر مشکلات کارخانه مشهد نخ با 300 کارگر هستیم تا سر کار خود برگردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607107662677466.jpg مشکلات,کارخانه,مشهد,نخ,با,جدیت,در,حال,پیگیری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، با ادامه روند طولانی مدت رکود حاکم بر کشور و علی الخصوص واحدهای تولیدی، کارخانه مشهد نخ نیز با سابقه طولانی مدت و با بیش از ۳۰۰ پرسنل در اوایل اردیبهشت ماه سال جاری تعطیل شد.

در پی این تعطیلی و مراجعات مکرر پرسنل آن،نصرالله پژمانفر نماینده مردم شریف مشهد و کلات در مجلس طی مکاتبات متعددی با وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی و همچنین صنعت، معدن و تجارت، خواستار رفع مشکلات و شروع به کار مجدد کارخانه شدند.

در ادامه این پیگیری‌ها امروز در جلسه حضوری در دفتر حجت الاسلام پژمانفر با مدیرعامل کارخانه مشهد نخ، مهمترین مشکلات و علل تعطیلی کارخانه بررسی شد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در این دیدار عنوان داشت: با توجه به رکود و مشکلات اشتغال حال حاضر، ما به جد پیگیر هستیم تا مشکلات کارخانه حل شود و ۳۰۰ پرسنل این کارخانه که اکثرا بیش از ۳ نسل در آنجا مشغول بوده‌اند، سر کار خود برگردند.

پژمانفر در ادامه متذکر شد ما فراتر از روند اداری و بروکراسی‌های زمان بر این مسأله را پیگیری خواهیم کرد و از مدیریت کارخانه می‌خواهیم هرچه سریع‌تر مشکلات عمده راه به ما انتقال دهند تا از مجاری لازم پیگیر حل آنها باشیم.

در ادامه این دیدار مدیرعامل کارخانه با ذکر مسائل و مشکلاتی که باعث تعطیلی و بیکاری پرسنل شده‌اند، عمده ترین مورد را واردات بی‌رویه نخ و قاچاق عنوان کرد که در یک رقابت نابرابر و با توجه به عدم پرداخت مالیات و تعرفه‌های قانونی، باعث وضعیت فعلی شده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000