هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی مطرح کرد:

توقف عملیات احداث دو پروژه ورزشی با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی در قروه

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس،گفت: دو سال است که عملیات احداث پروژه های استخر و سالن هزار و ۲۰۰ نفری شهرستان قروه که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، متوقف شدند.
شنبه 24 تیر 1396 ساعت 14:34
توقف عملیات احداث دو پروژه ورزشی با پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی در قروه نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس،گفت: دو سال است که عملیات احداث پروژه های استخر و سالن هزار و ۲۰۰ نفری شهرستان قروه که بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند، متوقف شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104980790131.jpg توقف,عملیات,احداث,دو,پروژه,ورزشی,با,پیشرفت,بیش,از,۷۰,درصدی,در,قروه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی محمد مرادی در مراسم افتتاح پروژه استخر سرپوشیده دهگلان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزارشد، با اشاره به اینکه مردم کردستان بیشترین رای را در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به دکتر روحانی دادند، گفت: مردم این منطقه وفاداری و برادری خود را ثابت کردند و حال نوبت مسئولان است که به عهد خود عمل کنند.

نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: شهرستان دهگلان مشکلات،کمبودها و نارسایی‌های فراوانی به ویژه در حوزه ورزش دارد.

وی اظهارداشت: این شهرستان دارای ورزشکاران افتخار آفرینی در سطح ملی است و می طلبد بیشتر مورد حمایت و پشتیبانی قرار گیرند.

وی  نبود خوابگاه ورزشکاران وسیله نقلیه برای اعزام ورزشکاران را از جمله مشکلات شهرستان دهگلان خواند و بیان کرد: انتطار می رود تکمیل چمن فوتبال دهگلان با توجه به علاقمندی جوانان این منطقه نسبت به این ورزش پرطرفدار، در اولویت قرار داده شود.

مرادی اضافه کرد: شهر بلبان آباد دهگلان هیچگونه فضای ورزشی ندارد و باید مسئولان برای ایجاد فضای ورزشی در این شهر همت کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: پروژه استخر قروه با ۷۰ درصد و سالن هزار و ۲۰۰ نفری این شهرستان هم با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی دو سال است که رها شده و عملیات احداث آنها متوقف شده است.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: شهر دلبران هم با وجود پتانسیل‌های ورزشی فراوانی فاقد چمن مصنوعی است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار