هدر اصلی
1396/04/24 13:26:35
سرویس سیاسی
ادیانی:

برگزاری نخستین جلسه کمیته فراکسیون ولایی برای تبیین شاخص‌های کابینه دوازدهم

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از تشکیل نخستین جلسه کمیته ۱۵نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تبیین شاخص‌های کابینه دوازدهم خبر داد.
برگزاری نخستین جلسه کمیته فراکسیون ولایی برای تبیین شاخص‌های کابینه دوازدهم عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از تشکیل نخستین جلسه کمیته 15نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تبیین شاخص‌های کابینه دوازدهم خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607100839924704.jpg برگزاری,نخستین,جلسه,کمیته,فراکسیون,ولایی,برای,تبیین,شاخص‌های,کابینه,دوازدهم Icana

سیدعلی ادیانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نخستین جلسه کمیته 15نفره فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس برای تبیین شاخص‌های کابینه دوازدهم در عصر امروز (شنبه، 24 تیرماه) خبر داد و گفت: این جلسه به صورت مقدماتی خواهد بود که در آن شاخص‌های وزرای کابینه را تبیین می کنیم.

نماینده مردم قائمشهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: در واقع هدف از تشکیل این کمیته بررسی صلاحیت وزرای کابینه دوازدهم است که تا پیش از ارائه اسامی آن از سوی رئیس جمهور، جلسات پیرامون تبیین و تعیین شاخص‌ها خواهد بود.

وی افزود: بعد از تبیین شاخص‌ها در نهایت دیدگاه کمیته به فراکسیون منتقل شده و در نهایت به دولت اعلام می شود؛ در واقع تعامل با دولت را از این طریق، پیش از معرفی کابینه آغاز می کنیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان این صلاحیت علمی، انقلابی، عمومی و تخصصی وزرا و برنامه های آنها از مهم ترین عوامل برای تصمیم گیری فراکسیون است، خاطرنشان کرد: فراکسیون در چارچوب مبانی ارزشی و در چارچوب اصول اسلام، انقلاب و تفکر امام(ره)، در چارچوب دکترین مقام معظم رهبری و در راستای اسناد بالادستی و با نگاه به واقعیات و معضلات روز جامعه، به وزرا نمره می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet