هفته دفاع مقدس
1396/04/24 14:56:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منتظری خبر داد:

پرداخت وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف 20 میلیون تومان

دادستان کل کشور گفت: بر اساس تعهد بانک مرکزی، وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف ۲۰ میلیون تومان پرداخت می شود.
پرداخت وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف 20 میلیون تومان دادستان کل کشور گفت: بر اساس تعهد بانک مرکزی، وجوه سپرده گذاران کاسپین تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201608106850204975.jpg پرداخت,وجوه,سپرده,گذاران,کاسپین,تا,سقف,20,میلیون,تومان Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین منتظری افزود:‌ موسسه کاسپین، مجموعه ای از چند تعاونی بود که در این موسسه تجمیع شد.
وی گفت: کاسپین متعهد شد مطالبات مردم را به صورتی تامین و پرداخت کند که در این زمینه کوتاهی ها و قصوری از طرف برخی افراد منجر به طرح شکایات مردم شده است.
دادستان کل کشور  تصریح کرد:‌ هم اکنون این شکایات در دست رسیدگی است.
منتظری پاسخ به این سوال که با توجه به انتقادات سپرده گذاران کاسپین از بانک مرکزی که به تعهدات خود مبنی بر بازگرداندن وجوه سپرده، تاکنون عمل نکرده است، آیا نماینده ناظر دستگاه قضا در آنجا حضور دارد یا خیر؟‌ گفت: سپرده گذاران در موسسه کاسپین مبالغی از یک میلیون تا میلیاردی سپرده گذاری کرده اند که قرار است مبالغ زیر یک میلیون تا سقف 20 میلیون تومان به سپرده گذاران پرداخت شود.
وی تصریح کرد:‌ به عنوان نمونه فردی که یک میلیون تومان در این موسسه گذاشته تا سود بگیرد و حالا درگیر گرفتاری شده باید پولش را بگیرد چون تامین یک تا دو سه میلیون آنقدر هم دشوار نیست.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دادستان کل کشور درباره آخرین پیگیری ها در این زمینه افزود: قرار شده بانک مرکزی سپرده های تا سقف 20 میلیون تومان را بپردازد ضمن اینکه باید برای سپرده گذاری های بیش از این مبلغ تامین اعتبار شود که به تدریج به سپرده گذاران پرداخت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet