هفته دفاع مقدس
1396/04/24 15:05:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسف نژاد:

سیاستگذاری در حوزه فرهنگی متنوع است/سالانه شش هزار میلیارد برای مسائل فرهنگی اعتبار گذاشته می شود

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، گفت: سیاستگذاری در مسائل فرهنگی متنوع است و باید این حوزه ساماندهی شود.
سیاستگذاری در حوزه فرهنگی متنوع است/سالانه شش هزار میلیارد برای مسائل فرهنگی اعتبار گذاشته می شود نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، گفت: سیاستگذاری در مسائل فرهنگی متنوع است و باید این حوزه ساماندهی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104508219097.jpg سیاستگذاری,در,حوزه,فرهنگی,متنوع,است/سالانه,شش,هزار,میلیارد,برای,مسائل,فرهنگی,اعتبار,گذاشته,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد در دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با امام جمعه ساری، با بیان اینکه شورای اجتماعی حدود سه سال در کشور تشکیل شده است گفت: پنج آسیب از جمله اعتیاد، حاشیه نشینی، کودکان کار و غیره شناسایی شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه سیاستگذاری در مسائل فرهنگی متنوع است گفت: سالانه شش هزار میلیارد تومان بودجه در حوزه مسائل فرهنگی اعتبار گذاشته می شود این درحالی است که ۱۲ هزار میلیارد تومان در حوزه های دیگر از جمله عمرانی هزینه می شود.

به گزارش مهر، نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با اظهار اینکه مسائل مرتبط به ساحل و قانون باید به قانون تبدیل شود خواستار پیگیری و رفع مشکلات این حوزه شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet