اربعین حسینی
1396/04/24 14:28:39
سرویس فرهنگی
در جریان سفر اعضای کمیسیون فرهنگی به تبریز تاکید شد:

لزوم از بین رفتن تبعیض در ارائه خدمات به هنرمندان تهران و شهرستانی/ باید به مردم و سمن‌ها اعتماد کرد

اعضای کمیسیون فرهنگی پای دغدغه‌ها و مشکلات مطروحه از سوی نمایندگان سمن‌ها و نهادهای مردم نهاد فعال در حوزه‌های فرهنگی به ویژه موسسات قرآنی در تبریز نشستند.
لزوم از بین رفتن تبعیض در ارائه خدمات به هنرمندان تهران و شهرستانی/ باید به مردم و سمن‌ها اعتماد کرد اعضای کمیسیون فرهنگی پای دغدغه‌ها و مشکلات مطروحه از سوی نمایندگان سمن‌ها و نهادهای مردم نهاد فعال در حوزه‌های فرهنگی به ویژه موسسات قرآنی در تبریز نشستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106415408898.jpg لزوم,از,بین,رفتن,تبعیض,در,ارائه,خدمات,به,هنرمندان,تهران,و,شهرستانی/,باید,به,مردم,و,سمن‌ها,اعتماد,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت نمایندگان کمیسیون فرهنگی امروز (شنبه 24 تیرماه) در سومین و اخرین روز سفر خود به شهر تبریز پای دغدغه‌ها و مشکلات مطروحه از سوی نمایندگان سمن‌ها و نهادهای مردم نهاد فعال در حوزه‌های فرهنگی به ویژه موسسات قرآنی نشستند. 

جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی در این دیدار با اشاره به اینکه با توجه به توانمندی‌های موجود در آذربایجان شرقی، انتظارات زیادی از این خطه می‌رود، افزود: انتظارات و نیازهای هنرمندان هم در کمیسیون فرهنگی مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی به تفاوت میان خدمات ارائه شده به هنرمندان در تهران با شهرستان اشاره کرد و افزود: اگر ارائه خدمات و تسهیلات میان فعالان در پایتخت با دیگر شهرها غیرعادلانه و تبعیض آمیز باشد، مداخله کرده و تلاش می‌کنیم برای سراسر کشور اعتبارات عادلانه اختصاص یابد.

وی با اشاره به اینکه بنا به محدودیت‌های قانونی مجلس نمی‌تواند بر بار مالی دولت در لوایح بیفزاید، افزود: باید تلاش شود تا همه نیازهای هنرمندان از مسیر دولت به دست مجلس برسد؛ ما نیز حمایت کرده و آن را قانونی خواهیم کرد تا شورای نگهبان ایراد نگیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه باید فعالیت سمن‌ها بخش عمده‌ای از فعالیت‌های فرهنگی را تشکیل دهند، ادامه داد: باید به مردم و سمن‌ها اعتماد کرد و بخش بزرگی ازفعالیت‌های فرهنگی را به مردم واگذار کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet